"Onun genleri gerçekten çok iyi"

Televizyon yıldızı Kim Kardashian, Beyaz Saray'da ABD Başkanı Donald Trump'la bir araya geldi. Trump, Kardashian için, "Babasını tanırdım ve size söyleyeyim, iyi genlere sahip. Yakında en başarılı avukatlar arasında olacak.” dedi.

"Onun genleri gerçekten çok iyi"

Kim Kardashian, cezaevinde bulunan mahkumlara iş eğitimi verilmesi çabaları kapsamında Beyaz Saray'ı yeniden ziyaret etti.

KARDASHIAN: FARK YARATMAK İSTEDİĞİM BİR NOKTADAYIM"

Beyaz Saray'da Trump'la buluşan Kardashian, "İçerideki kimseyle bağlantım olmadığı için gittiğim onlarca farklı cezaevinde bu kadar fazla zaman geçirdikten sonra, hayatımda gerçekten fark yaratmak ve doğru olanı yapmak istediğim bir noktada olduğumu hissediyorum. Ama nasıl olacağını ya da gerçekten neler yaşandığını tam olarak bilemiyorum." ifadelerini kullandı.

MAHKUMLAR TOPLUMA KAZANDIRILACAK

Kardashian ayrıca, cezasını tamamlayan mahkûmların dışarı çıktıktan sonra topluma tekrar kazandırılmasını amaçlayan yeni bir programı da duyurdu. Buna göre, eski mahkûmlara iş görüşmelerine gidebilmeleri için ortak otomobil kullanımı ve önceden para yüklenmiş kartlar gibi imkânlar sağlanacak.

Hukuk eğitimi almaya başlayan Kim Kardashian'a övgüler yağdıran Trump, "Babasını tanırdım ve size söyleyeyim, (Kim Kardashian) iyi genlere sahip –her şey için genleri iyi. Eğlence dünyasındaki en başarılı kişilerden biri ve yakında en başarılı avukatlar arasında olacak.”  dedi.

Kim Kardashian'ın babası Robert Kardashian, 1994 yılında eşini öldürmekle suçlanan O.J. Simpson'ın avukatlığını üstlenmiş ve Simpson'ın serbest kalmasını sağlamıştı.

Hakan Öksüz

Hakan Öksüz 1992 yılında Trabzon’da dünyaya geldi. İlköğrenimini ve ortaöğrenimini Trabzon’da yaptı. Gazi Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümünden 2014 yılında mezun oldu. Anadolu Ajansında muhabir olarak çalıştı. Daha sonra bir internet haber portalında editör olarak görev aldı. Öksüz, 2018 yılından bu yana Habernediyor.com’da editör olarak görev yapıyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER