Olay yaratan görüntülerin ardından ilk defa konuştu!

Geçtiğimiz günlerde sabaha karşı Cihangir'de bir kadınla birlikte görüntülenen ünlü oyuncu Ertan Saban, merak edilen her şeyi anlattı.

MAGAZİN 17.11.2019, 09:41 Banu Fırıncılar
Olay yaratan görüntülerin ardından ilk defa konuştu!

Cihangir'de bir kadınla birlikte görüntülenmesi nedeniyle magazin gündemine bomba gibi Ertan Saban, kendisi gibi oyuncu olan eşi Ebru Özkan ile kameraların karşısına geçti ve tüm merak edilenleri anlattı. 

Olaylardan eşinin haberdar olduğunu belirten Saban, "Eşim dışında herkes bacım, kardeşimdir." dedi. 

"Birbirimizin attığı her adımı biliriz"

Eşi Ertan Saban'ı destekleyen Ebru Özkan da şu ifadeleri kullandı:

"Çok tuhaf ve komik geliyor olay bize. Benim kocam çok sıcakkanlı olduğu için biz sevdiklerimize, dostlarımıza, arkadaşlarımıza sarılırız. Muhabbet ederiz, dertleşiriz. Muhtemelen sizler de öyle sinizdir. Biz öyle bir aileyiz, o gecenin de sonucu böyle görünmüş.

Bizim evliliğimiz saygı, sevgi, aşk ve güven üzerine kurulu. Birbirimizin attığı her adımı biliriz. Nerede ne yapıyordur, ne ediyordur her şeyden haberimiz olur. Benim kocama güvenim tam ve sonsuza kadar da tam olacak.

Ben bu olaylara üzülmedim çünkü üzülecek bir şey yok. Ne olduğunu anlamadık yani birbirimize baktık, 'Bir şey mi yapmamız gerekiyor' diye düşündük. Bizim gündemimiz çok farklı çok iyiyiz."

"Sarılım insanlara, böyle bir tipim"

Olay hakkında fazla konuşmak istemediğini belirten Saban ise şunları söyledi:

"Arkadaşlarımla oturdum samimi bir ortam, ben yaparım bunu. Sarılırım insanlara, ben böyle bir tipim.

Bu ters gelmiş olabilir insanlara ama ben bunu yapamaya devam edeceğim. Eşimin dışında herkesi bacı, kardeş gördüğüm için bir risk görmüyorum.

O gün güzel bir haber aldım, günün başımda eşimle beraberdim sonra arkadaşlarımla buluştum. Zaman geçti sabaha karşı görüntülendik. İzleyince kötü bir skeç gibi gözüküyor, işgal ettiğim için insanları özür diliyorum. Eşimin gözleri üzerine yemin ederim ki yalanım yok, durum böyle."

Yorumlar (0)
hafif yağmur