Oğluna masaj yaptıran Alişan: Yazıklar olsun bana

3 yaşındaki oğlu Burak’a televizyon izlerken özel masaj yaptıran Alişan, sosyal medyada bu anların fotoğrafını paylaştı. Kendisini eleştiren yorumlara öfkelenen Alişan, “300 liralık bir masaj yaptırdım diye iş Afrika’daki çocuklara kadar gitmiş. Yazıklar olsun bana” diyerek tepkisini dile getirdi. 

MAGAZİN 20.04.2022, 12:20 21.04.2022, 09:26 Murathan Yıldırım
Oğluna masaj yaptıran Alişan: Yazıklar olsun bana

Kısa süre önce Buse Varol ile boşanma noktasına gelen Alişan, ardından eşi ile arasındaki buzları eriterek evliliğinde yeni bir sayfa açmıştı. 2 çocuğu bulunan ünlü çiftin 3 yaşındaki oğlu Burak, bu kez masaj yaptırdığı karelerle sosyal medyanın gündemine oturdu. 

“Masaj yaptırmadan asla izlemez” notunu düştü

Oğlu Burak’ın televizyon karşısında ‘Survivor’ programını izlerken, özel bir masaj yaptırdığı kareyi milyonlarca takipçisi olan sosyal medya hesabından paylaşan Alişan, “Masaj yaptırmadan izleyemez” diyerek, yorumuna gülücük emojisi eklemişti.

Tepki içeren yorumlara öfkelendi

Alişan’ın Instagram hesabı üzerinden yaptığı bu paylaşım, ünlü oyuncunun başına bela oldu. Peş peşe gelen eleştirilere tepki gösteren 45 yaşındaki şarkıcı, bir mesaj yayımlayarak tepki içeren yorumlardan duyduğu rahatsızlığı dile getirdi. 

“Yorumlara bir baktık ki maşallah, Afrika’daki çocuklardan başlamışlar, Türkiye’nin problemlerine kadar gitmişler”

Sosyal medya hesabı üzerinden konuyla ilgili açıklama yapan Alişan, “Oğlumun ısrarı üzerine, sanki masaj yaptırıyor gibi bir fotoğraf çekip hesabımda paylaştım. Yorumlara bir baktık ki maşallah, Afrika’daki çocuklardan başlamışlar, Türkiye’nin problemlerine kadar gitmişler. Hakaretleri, küfürleri saymıyorum bile. 26 senedir emeğimle mücadele edip sayısız bölümde oynayan, bir o kadar konser veren, televizyonlarda program sunucusu olarak çabalayan biri olarak nasıl 300 lira ödeyip masaj yaptırabilirim? Ne lüks bir durum. Alişan, oğlu için özel masaj yaptırmış, yazıklar olsun bana. Ben nasıl böyle bir şey yaparım?” ifadeleriyle kendisine yönelik yorumlara göndermede bulundu. 

Yorumlar (0)
18
açık