Nihat Doğan’dan Mabel Matiz’e “Antidepresan” çağrısı

Şarkıcı Mabel Matiz'in son dönemlerde dilden düşmeyen şarkısı “Antidepresan” yorumuyla sosyal medyada adından söz ettiren Nihat Doğan, bir televizyon programında Matiz'e seslendi.

MAGAZİN 03.02.2023, 11:48 Merve Yüksel
Nihat Doğan’dan Mabel Matiz’e “Antidepresan” çağrısı

Mabel Matiz'in şarkısı “Antidepresan” yorumuyla sosyal medyada gündem olan Nihat Doğan, konu ile ilgili ünlü şarkıcıya seslendi.

“Twitter’da TT oldum”

Şarkıya kendince bir yorum kattığını ifade eden Nihat Doğan, “Ya gel birlikte bir düet yapalım olmazsa ver bana okuyayım. Bak tertemiz kılçıksız bir fileto haline getirmişim zaten. Bu yola ben çıkarım. Birçok şey spontane meydana geldi. Programın sunucuları bana 'Nihat bu şarkıyı okur musun?' diye söyledi. Aniden olan bir şey. Evime dönüyordum. Bir baktım Twitter’da en çok konuşulan oldum. Bu benim kendimce sergilediğim bir yorum. Bu tarzın ne kadar beğenildiğini ortaya çıkarıyor” dedi.

“İnsanları depresyona soktuk”

Bazı oyuncular tarafından taklit edilmesi ile ilgili konuşan Doğan, “Bu noktada en fazla hoşuma Murat Yıldırım’ınki geldi. Ya kardeşim normalde depresyon şarkısı bu şekilde okunur. Kendisi mutlu bir biçimde okuyor. Biz şarkının hakkını vermek istedik ve insanları depresyona soktuk” şeklinde ifade etti.

Yorumlar (0)