Nick Cannon, altı ayda üçüncü kez baba olacak 

Aralık 2020’de sevgilisinden olan kız çocuğunu kucağına alan Nick Cannon’un bu sefer de diğer sevgilisi yakında doğum yapacak. Bu şekilde Cannon, altı ayda üç kez baba olmuş olacak. 

MAGAZİN 18.06.2021, 10:40 19.06.2021, 00:42 Başak Çetin
Nick Cannon, altı ayda üçüncü kez baba olacak 

Dünyaca ünlü aktör Nick Cannon, Mariah Carey ile evliliği ile gündeme oturmuştu. Ona deliler gibi aşık olduğunu söyleyen Cannon’un Carey ile evliliğinden ikiz çocuğu olmuştu. 2008-2016 seneleri arasında süren bu evlilikten çiftin, bir erkek ve bir kız çocuğu dünyaya gelmişti. Çiftin boşanmasının ardından ise şu anda 10 yaşında olan Moroccan Scott ve Monroe, anneleriyle yaşamaya başlamıştı. 

Cannon, Carey ile boşandıktan sonra, modellik yapan Britanny Bell ile aşk yaşamaya başlamıştı. Çiftin, 2018’de Golden isimli bir oğlu olmuştu. Cannon, Bell’den olan Powerful Queen isimli kızını ise Aralık 2020’de kucağına almıştı. 14 Haziran’da tekrar baba oldu 

Nick Cannon, DJ’lik yapan Abby De La Rosa’dan, 14 Haziran 2021’de ikiz çocuk sahibi oldu. Rosa, dünyaya gelen ikiz çocukları ile olan fotoğrafını paylaşarak, “Dünyaya hoş geldiniz Zililon Heir Cannon ve Zion Mixolydian Cannon” mesajını yazdı. Bu paylaşım, takipçilerinden çok fazla beğeni ve yorum aldı. 

Diğer çocuklarının doğumuna az kaldı 

Dünyaca ünlü aktörden gelen bebek haberleri ise bunlarla sınırlı kalmadı. Cannon’un bir diğer sevgilisi olan 40 yaşındaki oyuncu Alyssa Scott da hamile. Scott’un hamileliğine az bir zaman kaldığı ve önümüzdeki günlerde doğum yapacağı biliniyor. Bu sayede Cannon, belki de bir dünya rekoru kırarak altı ayda üç kez baba olmuş olacak. Cannon, tepkilerin odağında 

Tüm bu yaşanan doğumların ardından gözler Cannon’a çevrildi. Ünlü aktör, şu anda tepkilerin odağında. Geçmişte verdiği bir röportajda evliliğe ve tek eşliliğe inanmadığını açıklayan aktörün son dönemlerde bilinen sevgililerinin üç tane olduğu söyleniyor. Cannon da verdiği röportajda, sevenlerini ve müstakbel sevgililerini buna hazırlar şekilde, “Bundan sonra yalnızca tek kadınla olmak isteyeceğimi sanmıyorum.” demişti. 

Mariah Carey’e çok aşıktı 

Cannon, dünyaca ünlü şarkıcı Mariah Carey ile tanıştıktan sonra tek eşliliğe yöneldiğini ve Carey’nin her dediğini yapacak kadar ona aşık olduğunu şu sözlerle dile getirmişti: “Bana ne söylese aynı fikirde oluyordum. Bana ‘Aya gidelim.’ dese hemen ‘Tamam’ derdim.” 

Yorumlar (0)
34
açık