Nazan Öncel hastaneden paylaştı: "Vedalaştık!"

Sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulunan Nazan Öncel, aniden bayıldıktan sonra hastaneye kaldırıldığı haberini hayranlarına duyurdu. "Tansiyon 22'yi gördü." diyen ünlü şarkıcı, sigarayla vedalaştığını belirtti.

MAGAZİN 06.09.2023, 11:12 06.09.2023, 17:55 Hakan Öksüz
Nazan Öncel hastaneden paylaştı: "Vedalaştık!"

Nazan Öncel hayranları, gelen bir haberle telaşlandı. 67 yaşındaki usta sanatçının hastaneye kaldırıldığı haberi geldi. Nazan Öncel, haberi kendi sosyal medya hesabından duyurdu. 

"Sigarayla vedalaştık" 

Hasta yatağından fotoğraf paylaşan Nazan Öncel, durumunu hayranlarıyla paylaştı. "Tansiyon 22'yi gördü." diyen ünlü şarkıcı, aniden bayıldığını ve hızlı şekilde hastaneye kaldırıldığını kaydetti. Serum tedavisine başlandığını belirten Öncel, "Sigarayla vedalaştık." mesajını paylaştı.

"Erkekler de Yanar", "Sokak Kızı", "Aşkım Baksana Bana", "Gitme Kal Bu Şehirde" ve "Hay Hay" gibi popüler şarkıların sesi olan Nazan Öncel, Türk pop müziğinin en etkili isimlerinden biri olmayı sürdürüyor.

"Nazan Öncel Caddesi" için eylül ayında kurdele kesilecekti

Ünlü şarkıcının ismi, önceki aylarda Karşıyaka'da bulunan bir sokağa verilmiştir. Yalı ve Bostanlı mahalleleri arasında bulunan sokağın adının "Nazan Öncel Caddesi" olarak değiştirildiğini duyuran ünlü sanatçı, "Eylül ayında kurdele keseceğiz." demişti.

Yorumlar (0)