Müge Boz iddiaları doğruladı

Oyuncu Müge Boz, Galatasaray basketbol takımı oyuncusu olan Caner Erdeniz ile evlenme kararı aldıklarını belirtti. Boz, "Sadece kulak verip dinlemek gerek. Bizde de tam da böyle oldu işte. Çat Kapı atıverdik kendimizi birbirimize." dedi.

Müge Boz iddiaları doğruladı

Müge Boz, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Evet hakkımızda çıkan haberler doğru, evleniyoruz” ifadelerini kullandı.

Müge Boz duygularını şöyle ifade etti:

"İlk görüşte aşka inandığımı geçen ay vizyonda olan filmim , Çat Kapı Aşk'ın röportajlarında çokça söylemiştim aslında. Hatta filmi çekerken, ‘Umarım ben de birine böyle deli gibi aşık olurum, ne güzel bir hismiş' demiştim."

"O KADAR İSTEMİŞTİM Kİ BUNU"

"İçimden o kadar istemiştim ki bunu. Ama sonra unutmuştum bu isteğimi. Ne zaman gelecek, ne zaman gelecek diye sorgulamadığım zamanda, gerçekten doğru zaman olduğunda pat diye geliverdi işte. Zaten birisiyle ilk bakışmanızda kalbiniz size ne hissettiğini söylüyor, işte bu diyor."

"KULAK VERİP DİNLEMEK GEREK"

"Sadece kulak verip dinlemek gerek. Bizde de tam da böyle oldu işte. Çat Kapı atıverdik kendimizi birbirimize. Gerçekten kalpten en saf duygularla isteyince ve doğru zaman gelince oluyormuş. Bana bunu öğretti yaşadıklarım. Dilerim kalpten isteyen herkesin dilekleri kabul olur."

Güncelleme Tarihi: 02 Haziran 2019, 11:26

Hakan Öksüz

Hakan Öksüz 1992 yılında Trabzon’da dünyaya geldi. İlköğrenimini ve ortaöğrenimini Trabzon’da yaptı. Gazi Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümünden 2014 yılında mezun oldu. Anadolu Ajansında muhabir olarak çalıştı. Daha sonra bir internet haber portalında editör olarak görev aldı. Öksüz, 2018 yılından bu yana Habernediyor.com’da editör olarak görev yapıyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER