Monica Belluci aşkını haykırdı!

Monica Belluci, ünlü yönetmen Tim Burton'a aşkını itiraf etti. Yönetmenin "Beterböcek 2" isimli filminin kadrosunda yer alan İtalyan aktris, "Hayatta nadiren karşılaşabileceğiniz bir uyum. Ona aşığım." dedi.

MAGAZİN 30.06.2023, 11:27 Hakan Öksüz
Monica Belluci aşkını haykırdı!

Dünyaca ünlü İtalyan aktris Monica Belluci ile usta yönetmen Tim Burton arasındaki aşk iddiaları hakkında iki isimden de açıklama gelmemişti. 58 yaşındaki Monica Belluci itiraf etti, aşk dedikoduları doğrulanmış oldu.

Monica Belluci, 64 yaşındaki ABD'li yönetmen Tim Burton'a aşık olduğunu duyurdu. Ünlü yönetmenle tanışmasını "hayatta nadiren karşılaşabileceğiniz bir uyum" olarak niteleyen Belluci, "Onu gerçekten seviyorum." dedi.

"Tim'e aşığım"

Tim Burton'ın 2024 yılında vizyona girecek "Beterböcek 2" filminde rol alan Monica Belluci, "Bu adamla tanıştığım için o kadar mutluyum ki! Onu çok iyi tanıyorum ve seviyorum. Tim'e aşığım ve bir yönetmen olarak büyük saygı duyuyorum." ifadelerini kullandı.

Londra'da film çekimindeler

14 Şubat'ta Paris'te el ele görüntülenen Monica Belluci ve Tim Burton, aşk iddiaları hakkında şimdiye kadar tek kelime etmemişti. İkili, şu an Beterböcek 2 filminin çekimlerinin yapıldığı İngiltere'nin başkenti Londra'da bulunuyor.

Yorumlar (0)