"Moderatörlük sorun çıkarmak değil..."

İsmail Küçükkaya moderatörlüğünde gerçekleştirilen Ekrem İmamoğlu – Binali Yıldırım ortak yayını gün geceye damga vururken, oyuncu Şevket Çoruh'tan Küçükkaya'ya eleştiri geldi.

"Moderatörlük sorun çıkarmak değil..."

Dün akşam gerçekleştirilen Ekrem İmamoğlu – Binali Yıldırım ortak yayını gündeme bomba gibi düştü. 

Ünlü oyuncu Şevket Çoruh, ortak yayının moderatörü İsmail Küçükkaya'ya eleştiride bulundu.

"Moderatörlük sorun çıkarmak değil..."

Tarihi ortak yayın devam ederken Arka Sokaklar'ın ünlü oyuncusu Çoruh, Küçükkaya'yı eleştirdiği paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

"Ona bir soru sor, o da sana bir soru sorsun. Sonra o senin sorunu kendine sorsun, sen sorun görmüyorsan sorun zaten yoktur. Moderatörlük sorun çıkarmak değil, sorunları 3 dakika içinde özetlemektir."

İsmail Küçükkaya'ya yayın boyunca benzer eleştiriler gelirken, Küçükkaya'nın gece sonunda "Nasıl moderatörlüğümü beğendiniz mi?" sorusu da sosyal medyaya damga vurdu.
 

Güncelleme Tarihi: 17 Haziran 2019, 12:45

Banu Fırıncılar

Banu Fırıncılar, 1995 yılında İzmir’de doğdu. İlkokul ve lise eğitimini İzmir’de tamamladıktan sonra Orta Doğu Teknik Üniversitesi Tarih bölümünü kazandı. Üniversite yıllarında Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürlüğü’nde staj yaptı ve çeşitli internet sitelerinde çevirmen olarak çalıştı. Aynı zamanda Orta Doğu Araştırmaları alanında seminerlere katıldı. Üniversiteden Ocak 2019’da mezun oldu ve şubat ayından beri Habernediyor.com’da editör olarak çalışıyor.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER