Mesut Özil ile Acun Ilıcalı komşu oldu

Mesut Özil ile Acun Ilıcalı, Çeşme’de arsa satın aldı. Özil ile Ilıcalı, aynı arsa üzerinde birer süper lüks villa yaptırdı. Amine Gülşe ile 7 Haziran’da evlenecek olan Özil’in balayını 10 milyon lira değerindeki bu villada yapması bekleniyor.

Mesut Özil ile Acun Ilıcalı komşu oldu

Arsenal’in Türk asıllı futbolcusu Mesut Özil, geçen sene Acun Ilıcalı ile birlikte Çeşme’nin Alaçatı Mahallesi’nde arsa satın aldı. Özil ile Ilıcalı, aynı arsa üzerinde birer süper lüks villa yaptırdı.

Özil’in kendi alanı olan 2 parselde ve 3 bin 500 metrekare arazide yaptırdığı 2 katlı villası, tam 10 milyon lira değerinde. Ilıcalı’nın tek parselde yapılan villasının inşaatı da sona erdi.

BALAYI İÇİN GELECEKLER

Mesut Özil, İngiltere’de Premier Lig’in sona ermesinin ardından nişanlısı Amine Gülşen ile dünya evine girecek. Özil, tatil için geldiği Alaçatı’ya bu kez de balayı için gelecek.

Özil’in Alaçatı’nın merkezindeki Değirmen Dağı Mevkisi’nde bulunan villasında kendi zevkine uygun olarak oluşturduğu yaşam alanları da dikkat çekti. Villanın dışında kumdan mini futbol sahası ve voleybol sahası bulunduğu ve bu alanın etrafının ağlarla çevrildiği görüldü.

Arazinin yakınında bulunan tarihi mezarların korunması için ‘1 Nolu Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma Kurulu’ndan onay alındığı öğrenildi.

Alaçatı, her geçen yıl daha da popüler hale geliyor. Özellikle merkeze yakın bölgelerde satılık ev fiyatları 2 milyon liradan başlıyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER