Mehmet Dinçerler paylaştı, gözler Hadise’ye çevrildi

Evliliklerinde yaşanan son gelişmeler ile gündemden düşmeyen Mehmet Dinçerler ve Hadise arasındaki iddialar gün geçtikçe artıyor. Dinçerlerin sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımın ardından gözler Hadise’ye çevrildi.

MAGAZİN 11.09.2022, 14:22 Merve Yüksel
Mehmet Dinçerler paylaştı, gözler Hadise’ye çevrildi

Büyük bir aşk yaşayan ve geçtiğimiz nisan ayında dünya evine giren Mehmet Dinçerler ve Hadise ilişkisi son zamanlarda gündemden düşmemeye başladı. Konseri sırasında ünlü şarkıcı Hadise'nin ağlaması sosyal medya üzerinde fazlasıyla konuşulmuştu. Bu durumun ardından söylentiler gün geçtikçe arttı. Bunun yanı sıra Mehmet Dinçerlerin de paylaştığı fotoğrafta yüzük takmıyor oluşu birçok kişi tarafından “Ayrılık” olarak değerlendirilmişti.

Hamilelik iddialarına yanıt verdi

Gündemden düşmeyen olaylar silsilesinde Hadise'nin hamile olduğu iddiaları konuşulurken konu ile ilgili ünlü şarkıcı tarafından açıklama gelmişti. Hadise, "Devamlı olarak oluşturulan yalan hamilelik haberleriyle alakalı üzülerek açıklamada bulunmak zorunda kaldım. Hamile değilim. Söz konusu durum ile ilgili de tedavi almıyorum." ifadelerini kullanmıştı.

Konserinde gönderme yaptı

Öte yandan geçtiğimiz günlerde Kadıköy'de konser veren Hadise, sahnede verdiği göndermeler ile dikkatleri üzerine çekmişti. Dansları ve mini elbisesi ile kendisine hayran bıraktıran Hadise, sahne aldığı sırada, "Özgürlüğünüze engel olanlara sıfır tolerans" göndermesini yaptı. Hemen sonrasında ise Mehmet Dinçerler sosyal medya üzerinden paylaşımda bulundu.

Sosyal medya hesabından paylaştı

Sosyal medya hesabı üzerinden paylaşımda bulunan Dinçerler'in söylediklerinin Hadise'ye karşı olduğu öne sürüldü.

Söz konusu paylaşımda Mehmet Dinçerler, "Bazı kişilerin, insanlık adına bir don lastiği kadar yararı yok..." ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
11
açık