Kubilay Aka da ifşa oldu... "Tehdit ediliyorum"

Rafet El Roman'dan sonra mesajları ifşa edilen ünlülere bir yenisi daha eklendi. Genç oyuncu Kubilay Aka'nın da sosyal medya yazışmaları ifşa oldu. Bir televizyon programına bağlanan Aka "Tehdit ediliyorum" dedi.

MAGAZİN 16.01.2020, 13:06 16.01.2020, 14:44
Kubilay Aka da ifşa oldu... "Tehdit ediliyorum"

Vatanım Sensin dizisinin setinde tanışarak aşk yaşamaya başlayan Kubilay Aka ve Miray Daner, 3 yıllık ilişkilerine ihanet iddiaları yüzünden nokta koymuştu.

Kubilay Aka'nın kendisi gibi oyuncu Hilal Altınbilek ile çekilen fotoğrafları ihanet iddialarını güçlendirmiş, ikilinin ayrılık sebebinin Hilal Altınbilek olduğu öne sürülmüştü.

Geçtiğimiz günlerde ise çift hakkında yeni bir iddia ortaya atılmıştı. İddiaya göre çift 2,5 aylık ayrılığın ardından tekrar bir araya gelerek ilişkilerine bir şans daha vermeye karar vermiş ve ilişkilerini kameralardan uzak yaşama başlamıştı.

İddialara göre Miray Daner, Kubilay Aka'yla barışmak için şart koşmuş, kendisini Hilal Altınbilek'le tanıştıran menajeriyle yollarını ayırmasını istemişti.Aka, Daner'in barışma şartını kabul ederek, menajeri Ufuk Ergin ile yollarını ayırmıştı.

Ancak ikilinin arasına yine kara kedi girdi, Kubilay Aka'nın bir kadınla sosyal medya üzerinden yaptığı konuşmalar ortaya çıktı.

"Tehdit ediliyorum"
Kanal D'de yayınlanan 2. Sayfa programına bağlanan Kubilay Aka "Ben birkaç gündür tehdit ediliyorum zaten konuyla alakalı. Durum budur savcılığa da başvuracağım. Sonuçta bu suç, böyledir durum. Sizin de bilginiz olsun.Paylaşımlardan haberdar değilim, henüz bakmadım. Fakat bu insanlar aramızdaki konuları ifşa etmek büyük bir suç işlemektir. Dün karakoldaydım, bugün de savcılığa gideceğim."

"Mesajları yayınlayacağını söylediğinde böyle bir şeye gerek yok. Setteyim, ben sana söz vermedim, kötü bir şey yapmadım. ‘Bunu yapma’ dedim dinlemedi.Bazen insanlara güvenirsiniz böyle olaylar başınıza gelir Bu tarz olaylarla basına yansımaktan nefret ederim. Ben sapık da değilim, çok düşkünlüğü olan biri de değilim. Hayatımızı birileri giriyor çıkıyor sonuçta. Kötü bir tecrübe tabi ki, bunun da yanlış ve doğru tarafında kalmayı düşünüyorum. Artık hukuki bir süreç, çok da konuşmaya gerek yok."
 

Yorumlar (0)
19
parçalı az bulutlu