Kıvanç Tatlıtuğ suskunluğunu bozdu!

Eşi Başak Dizer'i Victoria's Secret meleği Sara Sampaio ile aldattığı öne sürülen Kıvanç Tatlıtuğ, sessizliğini bozdu. Tatlıtuğ hakkında öıkan iddiaları sert bir dille yalanladı.

MAGAZİN 15.10.2019, 13:59
Kıvanç Tatlıtuğ suskunluğunu bozdu!

2016 yılında Fransa'da Başak Dizer ile evlenen Kıvanç Tatlıtuğ'un evliliğinin üzerinde son günlerde kara bulutlar dolaşıyordu. Ünlü çiftle ilgili ortaya son atılan iddia ise magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. "Söylemezsem Olmaz" programında Kıvanç Tatlıtuğ'un 2013 yılında birlikte reklamda oynadığı ünlü model Sara Sampaio ile gizli gizli görüştüğü ve eşini aldattığı belirtilmişti.

Tatlıtuğ'dan ihanet iddialarına cevap geldi. Kıvanç Tatlıtuğ sosyal medya hesabından şu şekilde bir açıklamada bulundu:

"Son zamanlarda çeşitli olaylar üzerinden hakkımda yapılan haberleri sükunetle takip ediyorum. Benim oyunculuğum veya yaptığım işlerle ilgili her zaman istediğiniz eleştiriyi yapma hakkına sahipsiniz. Ancak birkaç gündür ailem ve evliliğim hakkında yapılan haberler gerek kişilik haklarımı, gerek ailenin kutsallığını hiçe sayar hale gelmiştir.

Zira hiçbir belge ve delil olmadan medya aracılığıyla evliliğime dair gerçek olmayan söylemleri kabul edemem. Eşimle henüz birlikteliğimizin başlamadığı bir dönemde 2013 yılında reklam filmi çektiğim ve bir daha hiç karşılaşmadığım mesai arkadaşımla "bir ilişki yaşıyor mu" başlığıyla yalan bir haber yaratma gayesi içerisinde yapılan habercilik anlayışı anlaşılır gibi değil.

Bu kapsamda hakkımda yapılan asılsız haber ve yorumlar aleyhine yasal haklarımı kullanmak mecburiyetinde bırakıldığımı, bu hukuk mücadelesinin bir örnek olarak hatırlanmasını sağlayacağımı, herkesin bilgisine sunarım."


 

Yorumlar (0)
10
açık