Kerem Bürsin bacağını sakatladı! Şuan sağlık durumu nasıl?

Başrolünde Kerem Bürsin ve Melis Sezen'in bulunduğu ‘Son Of a Rich’ filminde üzücü bir gelişme yaşandı. Set sırasında rahatsızlanan ünlü oyuncu Kerem Bürsin'in sağlık durumu merak konusu oldu. Kerem Bürsin'e ne oldu? ve sağlık durumu nasıl? İşte ünlü oyuncunun son durumu hakkında detaylar…

MAGAZİN 11.07.2024, 14:16 12.07.2024, 09:22 Melina Ay
Kerem Bürsin bacağını sakatladı! Şuan sağlık durumu nasıl?

bir kaza geçirdi. Set sırasında bacağını inciten ünlü oyuncu, sağlık sorunları nedeniyle sete ara vermek zorunda kaldı. Bürsin’in yaşadığı sağlık sorunu nedeniyle film çekimlerine pazartesi gününe kadar ara verildi.

Sağlık durumu nasıl?

Son Of a Rich filminde aksiyon sahneleri çekecek olan Bürsin, bacağındaki ödem nedeniyle doktorunun tavsiyesi üzerine dinlenme kararı aldı. Setteki aksiyon sahneleri nedeniyle sağlık durumu ciddiyet kazandı ve bu sebeple çekimlere kısa bir ara verildi.

Bürsin’in sağlık durumu hakkında yapılan açıklamada, bacağındaki sakatlığın dinlenme ve tedavi süreci gerektirdiği belirtildi. Oyuncunun iyileşme süreci tamamlandığında, film çekimlerine kaldığı yerden devam edileceği ifade ediliyor.

‘Son Of a Rich’ filminde başroller kim?

Son Of a Rich filminde, Kerem Bürsin ve Melis Sezen’in başrolleri paylaşıyor. Ay Yapım imzalı film, 2024 sezonunda büyük bir ilgiyle bekleniyor. Çekimlerin kesintiye uğramasına rağmen, film projesinin devam edeceği belirtiliyor.

Kerem Bürsin’in yeni projeleri ve gelecek planları

Kerem Bürsin, "Son Of a Rich" filminden sonra Ay Yapım ile yeni bir dizi projesinde yer almayı planlıyor. Ancak, yeni dizi projesinin ne olacağı henüz netlik kazanmadı. Şu anda projelerinin seçimi üzerinde çalışmalar sürüyor.

Yorumlar (0)