Kaza geçirmişti: Marvel’in Hawkeye’inden ilk fotoğraf

Geçtiğimiz günlerde ağır bir kaza geçirerek hastaneye kaldırılan Renner, hastaneden bir fotoğraf paylaşarak sevenlerine son durumunu gösterdi.

MAGAZİN 04.01.2023, 10:39 05.01.2023, 17:51 Merve Yüksel
Kaza geçirmişti: Marvel’in Hawkeye’inden ilk fotoğraf

Kar küreme aracı kazası geçiren Amerikalı aktör Jeremy Renner, hastaneye kaldırılmış ve ameliyata alınmıştı. Ailesi ve yakın çevresi, aktörün sağlık durumunun “kritik” olduğuna yönelik açıklamalarda bulunmuştu.

Hayranları yorum yağmuruna tuttu

Sağlık durumunu merak eden sevenleri için sosyal medya hesabı üzerinden paylaşımda bulunan 51 yaşındaki ünlü oyuncu fotoğrafına, "Nazik ifadeler için herkese teşekkür ediyorum. Şu an oldukça dağınık bir durumdayım. Herkese buradan sevgiler." notunu düştü.

Paylaşıma ise takipleri tarafından, "Acil şifalar dilerim. Senin için dua ediyorum", "Seni seviyorum" ve "Çabuk iyileş dostum" şeklinde yorumlar yapıldı.

Ne olmuştu?

Nevada'da bulunan evinin civarında gerçekleşen kazanın ardından ünlü oyuncu, olay yerinde uygulanan ilk müdahalenin sonrasında pazar günü helikopterle hastaneye götürülmüştü.

Yakınları, Renner hakkında, "Jeremy'nin ortopedik yaralanma ve göğüs travması yaşadığını ve bugün ameliyat edildiğini doğrulayabiliriz" şeklinde konuşmuştu.

Renner, kazanın öncesinde Instagram hesabı üzerinden kar küreme aracıyla paylaşımlarda bulunmuştu.

Yorumlar (0)