Kanye West: ABD Başkanlığına aday olmamı Elon Musk istedi!

Dünyaca ünlü rapçi Kanye West, ABD Başkanlığı için aday olacağını ifade ederek, bu konuda Elon Musk'tan tavsiye aldığını söyledi.

MAGAZİN 09.07.2020, 12:35
Kanye West: ABD Başkanlığına aday olmamı Elon Musk istedi!

Dünyaca ünlü rapçi Kanye West, 3 Kasım 2020 tarihinde Amerika Birleşik Devletleri'nde (ABD) gerçekleştirilecek olan başkanlık seçimlerinde aday olacağını ifade etmişti. Kanye West'e eşi Kim Kardashian ile Elon Musk'tan tam destek gelmişti. 

Ünlü rapçi, kuracağı partiye "Birthday Party" ismini vereceğini, çünkü kazandıkları zaman herkesin doğum günü olacağını söyledi.

Kanye West, arkadaşı Elon Musk'tan bu konuda tavsiye aldığını ifade etti. Elon Musk ile başkan adaylığına ilişkin senelerdir sohbet ettiklerini aktaran Kanye West, arkadaşından destek gördüğüne dikkat çekti. 

Ünlü rapçi, birçok çocuğun aşılandığını ve felce uğradığını belirterek, yeni tip koronavirüsün (Covid-19) aşı ile çözülmesi hususunda son derece tedbirli olduğunu, insanlara çip yerleştirmek ve her türlü şeyi yapmak istediklerini ifade etti. 

Önceden ABD Başkanı Donald Trump'a destek verdiği görülen Kanye West, bu röportaj ile kırmızı şapkayı çıkardığını söyledi.

Şapkanın üzerinde "ABD'yi tekrar büyük yap" yazdığı görüldü. 

Kanye West, Donald Trump olmasaydı Cumhuriyetçi olarak yarışacağını ancak şu an bağımsız olarak mücadele edeceğini belirtti.

Henüz adaylık için başvuruda bulunmayan Kanye West'in yeni albümü için tanıtım yapmaya çalıştığı iddia edildi. Bunun üzerine ünlü rapçi, albümünü ücretsiz verdiğini kaydetti.  

Yorumlar (0)
17
az bulutlu