İtalyanlar Can Yaman'ın dondurmasını yaptı

İtalya’da "Erkenci Kuş" dizisiyle fırtınalar estiren Can Yaman'ın bu seferde dondurmasını yaptılar. Yakışıklı oyuncunun İtalya'daki 3 hayranı; incirli, ballı ve fıstıklı dondurmayı Can Yaman adıyla satışa sundu.

MAGAZİN 13.09.2020, 13:39 Hanife
İtalyanlar Can Yaman'ın dondurmasını yaptı

Şu anda "Bay Yanlış" dizisiyle Türkiye gündemde olan Can Yaman, İtalya'da Canale 5’te yayınlanan eski dizisi Erkenci Kuş ile fırtınalar estiriyor.

İtalya’da sadece Can Yaman'ın adıyla dondurma satılmıyor... Can Yaman mücevherinden tutunda parfümü, minderi, fincana kadar ürün var.İtalya'nın Alessandria bölgesinde satılan Can Yaman dondurması 'Canmania'nın son ürünü.

Bir yandan Can Yaman dondurmasını yiyip bir yandan da dizisini izliyorlar

İtalyanlar, havaların hala sıcak devam etmesiyle hem Can Yaman dondurmasının hem de Can Yaman'ın dizisinin keyfini çıkarıyorlarPeki Can Yaman dondurmasının içeriğinde ne var?

Can Yaman dondurmasının içeriğinde,  karamelize edilmiş incir ve fıstığa bal eşlik ediyor.

Lung'Orba Dondurma salonunda satılan bu yeni tadın sahipleri Barbara Buratto, Manuela Badino ve Pupa Di Salvo, "Onun şerefine yaptık. Türk cazibesine sahip bir tat yaratmayı düşündük. Can Yaman'ın söylediği gibi tatlı yiyelim tatlı konuşalım." İfadelerine yer verdiler.


 

Yorumlar (0)
17
parçalı bulutlu