İşte ünlü şarkıcıların yılbaşında alacakları ücretler!

Ünlü şarkıcıların yılbaşı konserlerinde ne kadar kazanacakları belli oldu. Ajda Pekkan ile Kenan Doğulu'nun zirvede yer aldığı listede Ebru Güneş, Sıla, Hadise, Edis, Sertab Erener, Murat Boz, Gülşen, Yıldız Tilbe, Serdar Ortaç, Teoman, Zeynep Bastık ve Melike Şahin'in isimleri de var.

MAGAZİN 06.11.2023, 10:20 07.11.2023, 09:28 Hakan Öksüz
İşte ünlü şarkıcıların yılbaşında alacakları ücretler!

Yılbaşı yaklaşırken ünlü şarkıcılar, yapacakları konserleri organize etmeye başladı. Gelen haberlere göre 2024'e girerken sahneye çıkacak ünlüler, yine paraya para demeyecek. Ünlülerin yılbaşı konserleri için alacakları ücret yavaş yavaş netleşmeye başladı. Sanatçılar, yılbaşı konserleri için normal fiyatların 2-3 katı civarında ücret talep ediyor.

Zeynep Bastık

Ajda Pekkan zirvede

T24'te yer alan habere göre yılbaşı tarifesi en şişkin olan şarkıcı, 77 yaşındaki Ajda Pekkan'dan başkası değil. Ajda Pekkan'ın yılbaşı gecesinde alacağı konser ücretinin 6 milyon lira olacağı ileri sürüldü.

Kenan Doğulu, 5 milyon lirayı cebine koyacak

Cumhuriyet'in 100. yılı dolayısıyla "İkinci Yüzyıl" adlı şarkısını hayranlarıyla paylaşan Kenan Doğulu, yılbaşındaki dolgun ücret alacak isimlerden oldu. Türk pop dünyasının önde gelen isimlerinden olan Kenan Doğulu, yılbaşı akşamı 5 milyon lirayı cebine koyacak.

Ebru Güneş, Sıla, Hadise ve dahası...

Yılbaşı gecesinde Ebru Güneş'in 4,5 milyon lira; Sıla, Edis, Sertab Erener ve Hadise'nin 4 milyon lira alacağı kaydedildi. İddialara göre Murat Boz, Gülşen ve Yıldız Tilbe, yılbaşı gecesi konseri için 3,5 milyon lira istiyor.

Serdar Ortaç ne kadar alacak?

"Tutuşmuş Beraber", "Kara Orman" ve Öpmem Lazım" gibi şarkıları seslendiren Melike Şahin, 2,5 milyon lira alacak. Türk popuna damga vuran isimlerden Serdar Ortaç'ın 2,5 milyon lirayı cebine koyacağı kaydedildi. 

Teoman ve Zeynep Bastık

Ünlü rock müzisyeni Teoman ile yeni dönemin bomba ismi Zeynep Bastık'ın da 2,5 milyon lira kazanacağı iddia edildi.

Yorumlar (0)