İstanbul seçimi öncesi dua etti!

Sosyal medya hesabından yaptığı siyasi paylaşımlarla sık sık gündeme gelen Gökhan Özoğuz, yaklaşan İstanbul seçimi öncesi için mesaj yayımladı.

İstanbul seçimi öncesi dua etti!

Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan ve siyasi gündeme dair yaptığı paylaşımlarla sık sık gündeme gelen Gökhan Özoğuz, Twitter hesabından İstanbul seçimi için mesaj yayımladı. 

'O Ses Türkiye'deki jüri üyeliğinden sonra bir kez daha müzik kariyerine dönen Gökhan Özoğuz, bir yandan da siyasi gündeme dair yorumları ve tespitleriyle çok konuşuluyor.

Ünlü şarkıcı, Twitter hesabından yaklaşan İstanbul Belediyesi seçimleri için paylaşımda bulundu.

Özoğuz, paylaşımında, "Allahım; HER ZAMAN Ülkemizin başında parti gözetmeksizin geleneklerine, Atatürk ilke ve inkilaplarına bağlı, ülkesinin ilerlemesini ve gelişmesini düstur edinmiş, özverili, dürüst, ileri görüşlü, hakkaniyetli, eşitlikçi, kucaklayıcı şeffaf yönetici"LER" olmasını nasib eyle Amin." ifadelerine yer verdi.

Banu Fırıncılar

Banu Fırıncılar, 1995 yılında İzmir’de doğdu. İlkokul ve lise eğitimini İzmir’de tamamladıktan sonra Orta Doğu Teknik Üniversitesi Tarih bölümünü kazandı. Üniversite yıllarında Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürlüğü’nde staj yaptı ve çeşitli internet sitelerinde çevirmen olarak çalıştı. Aynı zamanda Orta Doğu Araştırmaları alanında seminerlere katıldı. Üniversiteden Ocak 2019’da mezun oldu ve şubat ayından beri Habernediyor.com’da editör olarak çalışıyor.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER