İrem Derici aradığı aşkı, Çok Güzel Hareketler 2 oyuncusunda buldu!

Başarılı şarkıcı İrem Derici, bir süredir aşk hayatında bir türlü yüzü gülmeyen ünlüler kervanında. Derici’nin bir süre önce, sosyal medya uygulamasında tanıştığı, ‘Çok Güzel Hareketler 2’ oyuncusu Emre Aslan ile beraber olduğu konuşulmuştu. Derici, bu iddiayı doğrular nitelikte bir açıklama yaptı.

MAGAZİN 25.02.2021, 10:45 26.02.2021, 09:15
İrem Derici aradığı aşkı, Çok Güzel Hareketler 2 oyuncusunda buldu!

Son olarak ‘Sen Hastan’ adlı şarkısıyla müzikseverleri selamlayan başarılı şarkıcı İrem Derici’nin, bir süredir hayatında kimse olmadığı biliniyordu. Geçtiğimiz haftalarda “Menajerimi Ara” dizisine üçüncü kez konuk olan Derici’nin hayatında kimsenin olmaması durumu da dizide işlenmişti. Son iddiaya göre, bir sosyal medya uygulamasında Derici,  Çok Güzel Hareketler 2’nin alt yapı kadrosunda yer alan 22 yaşındaki Emre Aslan ile beraber olduğu iddia edildi.

İddiayı yalanlamadı

Geçtiğimiz günlerde Nişantaşı’da görüntülenen İrem Derici’ye magazinciler, bu iddiayı sordu. Kendisinden 11 yaş küçük olan oyuncu Emre Aslan ile beraber olduğu iddiaları hakkında Derici, yalanlama yapmadı.

Bu konuda birlikteyken konuşmayı tercih etti

İddiaları doğrular nitelikte açıklama yapan Derici, bu konuda tek başına değil beraber görüntülendiğinde konuşabileceğini söyledi. Derici magazincilere ‘Sizde kredim var diye düşünüyorum.’ diyerek de konudan kaçmaya çalıştı. Ayrıca Emre Aslan’ın ‘single’ çıkarma çalışmaları için, İrem Derici’nin de destek olduğu iddia edildi.

Yorumlar (0)
24
açık