İdo Tatlıses'ten asker pozu

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses’in oğlu İdo Tatlıses, bedelli askerlik yasasından yararlanarak geçtiğimiz hafta Tekirdağ'daki birliğine teslim olmuştu.

MAGAZİN 29.10.2019, 10:02 29.10.2019, 10:07
İdo Tatlıses'ten asker pozu

Tekirdağ'daki birliğinde vatani görevini yerine getiren İdo Tatlıses'ten ilk askerlik fotoğrafı geldi.


Şarkıcı İdo Tatlıses'e ilk ziyareti İbrahim Tatlıses’in menajeri Eyüp Kanat gerçekleştirdi. Kanat'ın Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafa yorum yağdı.

BEDELLİ ASKERLİKLE İLGİLİ SÖYLEDİKLERİ ÇOK KONUŞULMUŞTU

İdo Tatlıses, "Etrafımda bir çok arkadaşım bu haktan yararlanacak ama ben düşünmüyorum. Zaten şu an üniversite okuyorum" ifadelerini kullanmıştı.

Daha sonra konuya açıklık getirerek “Şarkım yeni çıktı. Albümüme odaklandım, sosyal medyadaki tepkileri yersiz buluyorum. İddia edildiği gibi fikrim olsa bile kimseye hesap verecek değilim. Konu tamamen başka yere çekildi. Yapacak bir şey yok. Ben albüme odaklandım” demişti.

Oğlu birliğe teslim olduktan sonra İbrahim Tatlıses ise şu paylaşımı yapmıştı:

"Ne tez büyüdün de asker oldun İdo’can! ALLAH sana da diğer Mehmetçikler gibi hayırlı tezkereler nasip etsin inşallah. Kışla, koğuş, içtima alanı… Bunları bize anlatırsın artık! Baba-oğul hırsızlığa gitmişler baba bir numaralı hırsızmış ‘haydi oğul bu akşam seninle hırsızlığa çıkalım demiş!’ Oğul; ‘niye ki baba’ demiş. ‘Oğul olur da, başıma bir şey gelirse yerimi kime bırakırım, sana bırakırım!’  Mahalleye inmişler bakmışlar bir evin ışığı yanıyor, ‘hele git içeri bak bakayım ne yapıyorlar, kimse var mı yok mu?’ Oğlan gidip bakmış ‘baba’ demiş ‘bir kaç delikanlı oturmuş askerlik anılarını anlatıyorlar’, ‘iyi oğul haydi biz gidelim çünkü bunların askerlik anıları 3 gün 3 gece sürer bize buradan bir şey çıkmaz’ deyip gitmişler.  Şimdi sen de 19 gün askerlik yapacaksın 3 gün 3 gece anlatırsın artık yandık valla!"


Şu sıralar bedelli askerlik yasasından faydalanan İdo Tatlıses, uzun süredir Yasemin Şefkatli ile aşk yaşıyor.
 

Yorumlar (0)
10
açık