"Hülya ve Feraye, benim kırmızı çizgilerim"

Kaya Çilingiroğlu, sevgilisi Seda Sevin ile ayrıldı. Ayrılığın nedeni olarak Hülya Avşar gösterilirken, Kaya Çilingiroğlu yaptığı açıklamada, "Hülya ve Feraye benim kırmızı çizgilerim." dedi.

MAGAZİN 11.07.2019, 17:25 11.07.2019, 17:29 Banu Fırıncılar
"Hülya ve Feraye, benim kırmızı çizgilerim"

Kaya Çilingiroğlu ile kendisinden 17 yaş küçük sevgilisi Seda Sevin, geçtiğimiz günlerde sürpriz bir kararla ayrıldı. 

Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa pogramına konuk olarak katılan Çilingiroğlu, ayrılığa Hülya Avşar'ın neden olduğu iddiasına şöyle yanıt verdi:

"Ayrılık doğru. Birkaç gün önce ayrıldık. Ayrılıkla Hülya'nın bir alakası yok. Hülya hep hayatımda var benim. Yeni değil, 25 seneden fazla."

"Eşlerimle dost olmayı becermiş bir adamım"

Çilingiroğlu, Seda Sevin'in 'Zaman aşımına uğradı' ifadesine ilişkin, şunları söyledi:

"Heyecan bitti diyor. Bittiyse ayrılmışsındır. Ben ayrılıklarımla ilgili çok konuşan bir adam değilim. Yaşanmışlıklar var, güzel şeyler. Ben ayrıldığım sevgililerimle, eşlerimle dost olmayı becermiş bir adamım. Bu da öyle olacak diye düşünüyorum. Aramızda sorun yok, hiç olmadı. Şartlar biraz zorlamaya başlamıştı bizi. Olmuyordu... Olmadığı zaman sürdürmenin bir anlamı yok. Seda'nın evlilik isteği hiç olmadı. Ben de zaten evlenmeyeceğimi defalarca dile getirdim. Çünkü beceremediğim bir müessese. O yüzden kimseyi üzmeye hakkım yok. Aramızda bir gün bile evliliği konuşmadık. Başlarken ne kadar süreceğini bilemiyorsun, bitiyor bir şekilde."

"Ben onlarla ömür boyu görüşmek durumundayım"

Eski eşi Feraye Tanyolaç ile tatile giden Kaya Çilingiroğlu, "Feraye ve Hülya benim iki çocuğumun anneleri. Onlar kırmızı çizgilerim benim. Oraya pek değinmemek lazım. Ben onlarla ömür boyu görüşmek durumundayım. Severim, sevmem, dost olurum küserim... Çocuklarımızla ilgili nihai kararı ortak vermek durumundayız. Dolayısıyla onlar her zaman benim akrabam gibi. İkisi de 'Çilingiroğlu' diye düşünelim." şeklinde konuştu.
 

Yorumlar (0)
açık