"Hem yaşlı hem cimri olduğu için ayrıldım"

İsrailli oyuncu Meital Dohan, sevgilisi ünlü aktör Al Pacino ile yollarını ayırdığını açıkladı. Dohan, ayrılık gerekçesinin "aşılmaz yaş farkı" ve "ünlü aktörün para harcamaması" olduğunu söyledi.

MAGAZİN 19.02.2020, 10:59
"Hem yaşlı hem cimri olduğu için ayrıldım"

Sinema dünyasının efsanelerinden Al Pacino’nun bu ay yapılan Oscar Ödül Töreni’ne yalnız katılması üzerine çıkan dedikodular üzerine, sevgilisi Meital Dohan iki yıllık ilişkilerini bitirdiklerini doğruladı.

İsrail’de çıkan La'Isha dergisine konuşan 40 yaşındaki Meital Dohan, 79 yaşındaki Pacino ile ilişkisini neden bitirdiğini anlattı.

"Yaşlı bir adam"

Meital Dohan, "Al Pacino bile olsa bu kadar yaşlı bir adamla birlikte olmanın zor" dedi.

"Para harcamayı sevmediğini kibarca nasıl söyleyebilirim?"

Al Pacino'nun cimri davrandığını söyleyen İsrailli oyuncu, "Para harcamayı sevmediğini kibarca nasıl söyleyebilirim? Bana sadece çiçek aldı. İnkâr etmeye çalıştım ama dürüst olmak gerekirse hâlihazırda yaşlı bir adam. Tüm sevgime rağmen ilişki yürümedi" ifadelerini kullandı.

Dohan, ünlü aktör ile dost kaldıklarını ve onunla vakit geçirmiş olmanın bile bir onur olduğunu söyledi.

İkili, son olarak Al Pacino’nun başrolünde olduğu The Irishman filminin geçen yıl ekim ayında Los Angeles’ta düzenlenen galasında birlikte görüntülenmişti.

Kimlerle sevgili olmadı ki!

Diane Keaton, Jill Clayburgh, Penelope Ann Miller, Kathleen Quinlan, Lyndall Hobbs ve Lucila Solá gibi isimlerle sevgili olan Al Pacino evlilik yapmadı.

Farklı kişilerden üç çocuk!

Pacino'nun Beverly D'Angelo ve Jan Tarrant ile beraberliklerinden doğan üç çocuğu bulunuyor.

Ünlü aktörün, yaklaşık 180 milyon dolarlık bir servete sahip olduğu düşünülüyor.

Yorumlar (0)
17
parçalı bulutlu