Heidi Klum gizlice evlenmiş!

Eski top model Heidi Klum ile kendisinden 17 yaş küçük nişanlısı Tom Kaulitz’in beş ay önce gizlice dünya evine girdi.

Heidi Klum gizlice evlenmiş!

Dört çocuk annesi 46 yaşındaki eski top model Heidi Klum ile 29 yaşındaki Tom Kaulitz’in şubat ayında evlendiği öğrenildi.

TMZ adlı magazin sitesi, Klum ile Tokio Hotel adlı müzik grubunun gitaristi, solisti ve şarkı sözü yazarı olan Tom Kaulitz’in evliliğine dair belgelere ulaştığını açıkladı. Bu belgelere göre ünlü çift beş ay önce birbirlerine "Evet" dedi.

Klum, Kaulitz ile nişanlandığını Instagram hesabından açıklamıştı. Büyük bir düğün istediklerini belirten çift, sonradan fikir değiştirerek sessiz sedasız evlendi.

TMZ, çiftin 22 Şubat’ta evlendiğini, çünkü daha önce Klum’ın “22 Şubat 2008’de tanıştık. Yine aynı tarihte evleniriz” dediğini anımsatarak, 22 Şubat’ta çekilen fotoğraflarını kanıt olarak gösterdi.

Güncelleme Tarihi: 13 Temmuz 2019, 12:50

Hakan Öksüz

Hakan Öksüz 1992 yılında Trabzon’da dünyaya geldi. İlköğrenimini ve ortaöğrenimini Trabzon’da yaptı. Gazi Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümünden 2014 yılında mezun oldu. Anadolu Ajansında muhabir olarak çalıştı. Daha sonra bir internet haber portalında editör olarak görev aldı. Öksüz, 2018 yılından bu yana Habernediyor.com’da editör olarak görev yapıyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER