Hazal'dan Larissa'ya destek: "Beni böyle kabul etti" demen dokundu!

Eski basketbolcu Burak Gacemer’in Brezilyalı manken eşi Larissa Gacemer, "Neden çocuğunuz yok" sorusuna "Ben kendimi böyle kabul ettim. Burak da beni böyle kabul etti." yanıtı verdi. Bunun üzerine ünlü oyuncu Hazal Kaya, "Beni böyle kabul etti' demen çok dokundu bana. Öylesi, böylesi yok. Şahane bir kadınsın." açıklamasıyla destek verdi. 

MAGAZİN 18.05.2020, 14:21 18.05.2020, 14:24
Hazal'dan Larissa'ya destek: "Beni böyle kabul etti" demen dokundu!

Eski basketbolcu Burak Gacemer'in Brezilyalı manken eşi Larissa Gacemer, "Neden çocuğunuz yok" şeklinde gelen sorulara isyan etti. 

Larissa Gacamer, Instagram hesabından paylaştığı bir videoda, doğuştan gelen bir hastalığı sebebiyle anne olamayacağını belirtirken, "Biliyorum bazılarınız iyi niyetle söylüyorsunuz ama iyice saygısız ve kötü yorumlar başladı. Ama hem benim için hem de bu durumları yaşayanlar için yeter. Ben kendimi böyle kabul ettim. Burak da beni böyle kabul etti." ifadelerini kullandı. 

Bunun üzerine Hazal Kaya, yaptığı bir paylaşım ile Larissa Gacemer'e destek verdi. 

"Eksiğin olmadığı gibi fazlan da var"

Ünlü oyuncu, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

"Beni böyle kabul etti' demen çok dokundu bana. Öylesi, böylesi yok. Şahane bir kadınsın. Eksiğin olmadığı gibi fazlan da var. Dışın kadar için de fazla güzel, belli. Bir an dertlenme kötü ruhlar yüzünden. Söylemeye çalıştığım tam olarak buydu dün mevzu olan videoda. Bir kadını bedeniyle ilgili böyle bir açıklama yapmak zorunda bırakan herkes utansın. İnsanlara hadsiz sorular soracağınıza, kendinize bir sorun: Bana ne?"


 

Yorumlar (0)
14
parçalı az bulutlu