Haluk Levent’ten yıllar sonra bir ilk!

Ünlü şarkıcı Haluk Levent, tam 5 yıl aradan sonra yeni albümü ve klibiyle hayranlarının karşısına çıktı. Levent’in yeni şarkısı ‘Tek Geçerim’in klibinde sosyal medya takipçileri de yer aldı.

Haluk Levent’ten yıllar sonra bir ilk!

Kurucusu olduğu AHBAP Derneği'yle Türkiye'nin dört bir yanında yardım kampanyaları düzenleyen Haluk Levent, 5 yıllık aranın ardından yeni albümü Tam Bana Göre'yi çıkardı.

Ünlü şarkıcı, albümünündeki Tek Geçerim şarkısına klip çekti. Beykoz Kundura Fabrikası'nda çekilen yeni klibinde takipçileriyle birlikte kamera karşısına geçen Haluk Levent, klibinde yer alacak olan isimleri Twitter hesabını takip edenlerin arasından seçti.

Klibinden bir kesiti Instagram hesabından paylaşan Haluk Levent, "Klipte siz takipçilerim ile çok eğlendik. Cem Özkan yazdı ben düzenledim ve yorumladım. Ritmi beni çok eğlendiriyor. Bu sebeple ilk klip bu şarkıya oldu. Umarım beğenirsiniz." notunu düştü.

Banu Fırıncılar

Banu Fırıncılar, 1995 yılında İzmir’de doğdu. İlkokul ve lise eğitimini İzmir’de tamamladıktan sonra Orta Doğu Teknik Üniversitesi Tarih bölümünü kazandı. Üniversite yıllarında Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürlüğü’nde staj yaptı ve çeşitli internet sitelerinde çevirmen olarak çalıştı. Aynı zamanda Orta Doğu Araştırmaları alanında seminerlere katıldı. Üniversiteden Ocak 2019’da mezun oldu ve şubat ayından beri Habernediyor.com’da editör olarak çalışıyor.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER