Hakkında 'Oyuncu tokatladı' iddiaları çıkmıştı! Sessizliğini bozdu

Kızılcık Şerbeti dizisinde 'Kıvılcım' karakterine hayat veren başarılı oyuncu Evrim Alasya, şiddet iddialarıyla gündemde. Alasya'nın bir oyuncuya tokat attığı ve set çalışanını tartakladığına dair söylentiler ortalığı karıştırdı. Ünlü oyuncu, bu iddialar karşısında sessizliğini bozdu.

MAGAZİN 12.06.2024, 10:39 13.06.2024, 09:38 Buse Önder
Hakkında 'Oyuncu tokatladı' iddiaları çıkmıştı! Sessizliğini bozdu

Ünlü oyuncu Evrim Alasya, "erkek gibi davranan erkeklere hasret kaldım" sözleriyle dikkat çektikten sonra X (Twitter) platformunda bir kullanıcının şiddet iddialarıyla yeniden gündeme geldi.

‘Kendimi sorguluyorum bazen’

Başarılı performanslarıyla tanınan Evrim Alasya, daha önce "Güneşin Kızları" ve "Kırmızı Oda" gibi popüler dizilerde yer almıştı.

Saba Tümer'in YouTube kanalında verdiği röportajda, ilişkilerdeki nezaket kurallarının kaybolduğunu ve erkeklerin davranışlarının değiştiğini dile getirerek, "Erkek gibi davranan erkeklere hasret kaldım. İlişkide o nezaket kuralları kalmadı. Bir şeyleri zorla yaptırınca anlamı kalmıyor. Acaba biz kadınlardan mı kaynaklanıyor bu durum diye kendimi sorguluyorum bazen. Çünkü kadın erkek dengesi diye bir şey kalmadı" demişti.

Şoke eden iddia

Alasya'nın bu sözleri sonrasında, sosyal medyada iddialarıyla tanınan bir kullanıcı, ünlü oyuncunun daha önce bir set arkadaşını tokatladığını öne sürdü. Bu iddialara karşı Evrim Alasya sert bir yanıt vererek, "Hem sizden hem de tokatladığım kişiden cevap bekliyorum" dedi.

Ortalık karıştı

Tartışma büyüyerek devam etti. X kullanıcısı, Alasya'yı "Akrep" dizisi setinde kostüm ekibinden bir kişiyi tartaklamakla ve "Güneşin Kızları" setinde makyaj ekibinden birinin yüzüne pudra atmakla suçladı.

Kullanıcı, "Beni bilerek çirkin göstermek için kötü giydiriyorsun" gerekçesiyle şiddet uyguladığı iddiasını da ekledi.

‘Mahkemede görüşeceğiz’

Evrim Alasya, iddialara oldukça sert yanıt verdi: "Bana gördüğünü anlat, duyduğunu değil! Ne güzel dünyanız var sizin, duydum yazayım! Bana ispatlarınla gel, kime vurmuşum, yoksa mahkemede görüşeceğiz!" diyerek iddiaları reddetti.

Açıklamalarına devam ediyor

Yaşananlardan dolayı oldukça sinirli olduğu görülen Evrim Alasya, X hesabından açıklamalar yapmayı sürdürüyor. Son olarak iddiaları ortaya atan kişiye, "İftiranı atacaksın sonra kamera karşısına geçip bana sallayacaksın! Vay be, şöyle de şuursuz özgür olamadık bu hayatta! Bir de kötü taklitçi!" diyerek tepkisini dile getirdi.

Yorumlar (0)