Hadise ve Mehmet çiftinin evi görücüye çıktı

Geçtiğimiz günlerde evlenen Hadise ve Mehmet Dinçerler çiftinin oturacakları ev belli oldu. Çift, dün boşanan Mihre-İbrahim Çelikkol çiftinin evini kiraladı. Evin kirasının 50 bin TL olduğu öğrenildi. 

MAGAZİN 12.05.2022, 17:45 13.05.2022, 09:24 Başak Çetin
Hadise ve Mehmet çiftinin evi görücüye çıktı

Bir süredir beraber olan Hadise ve Mehmet Dinçerler çifti, geçtiğimiz günlerde evlendi. Çırağan’da gerçekleşen nikah töreninin tek fotoğrafı ise Mehmet Dinçerler’in kız kardeşinin paylaştığı fotoğraf oldu. O güne ait hiçbir görüntü yayınlamayan çifte yakın kaynaklar, çiçeği burnunda aşıkların nerede yaşayacağını açıkladı. Yeni boşananların evi, yeni evlilerin evi oldu

Hadise-Mehmet Dinçerler çifti, dün boşanan Mihre-İbrahim Çelikkol çiftinin evini kiraladı. Gözlerden uzak olan Riva’da bir ev tercih eden çiftin ayda 50 bin TL kira ödeyeceği öğrenildi. 7 odası bulunduğu belirtilen ev, çift tarafından yalnızca hafta sonlarında kullanılacak. İkilinin Riva’da yaşamayı düşünmesi halinde ise bu bölgedeki evlerden birini alacağı ifade edildi. Riva’da bulunan evlerin değeri ise yaklaşık 15 milyon TL.

Yorumlar (0)
11
açık