Gökhan'dan Nesrin'in paylaşımına yanıt: Günde 10 bin!

Nesrin Cavadzade, erkek arkadaşı Gökhan Alkan'ın ev halini paylaştı. Gökhan Alkan, günde 10 bin adım atmanın kalbi koruduğunu ifade etti. 

MAGAZİN 04.12.2020, 13:57
Gökhan'dan Nesrin'in paylaşımına yanıt: Günde 10 bin!

Nesrin Cavadzade ve Gökhan Alkan, Yasak Elma dizisinde tanışmış ve yeni bir aşka yelken açmışlardı. Ünlü çift, bir süre önce sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşım ile aşk yaşadıklarını doğrulamıştı.

Nesrin Cavadzade, Instagram hesabı üzerinden erkek arkadaşı Gökhan Alkan'ın ev halini paylaştı. Fotoğrafta Gökhan Alkan'ın yanında kedinin de bulunduğu görüldü. 

Güzel oyuncu, paylaşımında esprili bir dille "insanların hayatları boyunca kendi ayaklarının üstünde durabilmeleri gerektiği" mesajını verdi. 

Gökhan Alkan'ın üstünün çıplak olduğu fotoğrafın altına "Üşüteceksiniz." şeklinde yorumlar yapıldı. 

Kaslarıyla ve fit vücuduyla beğenilen Gökhan Alkan ise "günde 10 bin adım atmanın kalbi koruduğunu" yazdı. Nesrin Cavadzade'nin paylaşımı adeta yorum yağmuruna tutuldu. Bu paylaşım, sosyal medyanın gündemine oturdu. 

Diğer yandan, Nesrin Cavadzade bir süre önce Gökhan Alkan'ı ailesiyle tanıştırmış ve hep beraber yemek yemişlerdi. 

Gökhan Alkan, daha önce yaptığı açıklamada, taşın kalbinin olmadığını ancak onu da yosunun sardığını söylemiş, aşk yaşadığının sinyalini vermişti. Yasak Elma oyuncularından Talat Bulut ise Nesrin Cavadzade'nin evleneceğini ifade etmiş, daha fazla ayrıntı vermemişti.

Yorumlar (0)
kapalı