Gizem Karaca takipçilerine yalvardı

Ünlü oyuncu Gizem Karaca, çok sevdiği kedisi Kaju'yu bir arabanın ezdiğine dair Instagram hesabından paylaşımda bulundu.

MAGAZİN 13.06.2019, 12:19 13.06.2019, 14:54 Banu Fırıncılar
Gizem Karaca takipçilerine yalvardı

Gizem Karaca, geride bıraktığımız gün kedisi Kaju’nun kayıp olduğu haberini sosyal medya hesabından paylaştı ve takipçilerinden yardım istedi.

Ünlü oyuncu, bir yandan gelişmelerle ilgili olarak takipçilerini bilgilendirirken bir yandan da yaşadığı kayıpla ilgili kendisine son derece kötü yorumlarda bulunan takipçilerine uyarıda bulundu. Yardım çağrısına ‘bulana ne vereceksin?’, ‘kedin bende numaranı ver’, ‘kocaya kaçmıştır’ şeklinde yanıtlar veren takipçilerine son derece sinirlenen Karaca, biraz hassasiyet beklediğini söyledi. 

Kedisinin ölüm haberini paylaştı

Ünlü oyuncu, daha sonra kedisinin yaşadığı sokağın başında bir araba tarafından ezildiğini açıkladı ve duygularını şu cümlelerle ifade etti:

“Benim bitanecik kızım Melek öldü. Sokağımızın başında araba ezmiş. Hayatımda kimseye beddua okumadım ama bu daracık sokağa hızla girip kedimi ezdiğini görüp bile bile kaçtıysa eğer Allah inşallah onun belasını verir. Eğer bunu görüyorsan, okuyorsan sen inşallah rahat uyku uyuyamazsın!”

Yorumlar (0)
parçalı az bulutlu