Gerginlik artıyor: Sizler evlatlarıma beddua ettiniz!

Uzun zamandır küs olan Fatih Ürek ve Demet Akalın arasındaki gerilim tırmanıyor. Son olarak Fatih Ürek, ablasının cenazesine gelmediği için tepki koyduğu Demet Akalın'a "Dedikoducu. Kafasında tilkiler dolaşıyor" derken, Demet Akalın da "Tatile götürdüm arkamdan dedikodu yaptın, çocuğuma beddua ettin" dedi.

MAGAZİN 03.02.2020, 21:57 Burak!
Gerginlik artıyor: Sizler evlatlarıma beddua ettiniz!

Aylardır görüşmeyen Fatih Ürek ve Demet Akalın birbirlerine 'kavgada söylenmeyecek' sözler sarf etti… 2. Sayfa programına katılan Ürek, Akalın'ın ablasının cenazesine gelmediğini söyledi ve "Havaalanında gördüm. Bana cenazeye geleceğini söyledi ama gelmedi. Kafasında tilkiler dolaştı yine her zamanki gibi. Ama saçmalıyorsun artık Demet" diyerek ateş püskürdü. Demet Akalın'dan ise yanıt gecikmedi: Siz ne dost ne düşman olmayı bilenlerdensiniz.

"Sürekli dedikodu yapıyor"

Fatih Ürek daha önce verdiği bir röportajda da Demet Akalın'ın 'Dedikoducu' olduğunu dile getirmiş ve "Duyuyorum ben, sürekli dedikodu yapıyor. Milleti gömdüğünü de duyuyorum masalarda" demişti.

"Götürdüğüm tatilde dedikodumu yaptın"

Demet Akalın, Fatih Ürek'in bu sözleri üzerine Instagram'dan bir yorum yaptı.

"Tilki??? O senin işindir" diyen Akalın, Ürek'e şöyle cevap verdi: "Siz ne dost ne düşman olmayı bilenlerdensiniz! Götürdüğüm tatilde arkamdan dedikodumu yapan, evladıma beddua eden sizsiniz! Lütfen artık erken kalkan benim adımı anmasın! Artı kim dedi geliyorum diye! Anla diye cenazeye bile gelmedim. Kim sana böyle bi söz verdi? Görüşmüyorum 3 aydır kafam rahat!!!"

Yorumlar (0)
16
açık