"Friends" oyuncusunun son anlarında ne yaptığı ortaya çıktı

Friends dizisi ile yıldızlaşan Matthew Perry, Los Angeles'taki evinin jakuzisinde ölü bulunmuştu. 54 yaşındaki oyuncunun ölmeden önceki son anlarında ne yaptığı ortaya çıktı.

MAGAZİN 30.10.2023, 16:32 Hakan Öksüz
"Friends" oyuncusunun son anlarında ne yaptığı ortaya çıktı

Matthew Perry'nin ölüm haberi, hayranlarını yasa boğdu. "Friends" adlı dizisinde hayat verdiği "Chandler Bing" karakteriyle milyonların sevgilisine dönüşen Matthew Perry'nin 54 yaşında hayata gözlerini yumması, Hollywood'da yankı uyandırdı. Daha önce alkol problemi de yaşayan ünlü aktörü ölüme götüren süreç merak ediliyor.

Son paylaşımı dikkat çekti

Evindeki jakuzide cansız halde bulunan Perry'nin kesin ölüm nedeni, otopsinin ardından belli olacak. Usta aktörün bir hafta önce yaptığı son Instagram paylaşımında yine aynı jakuzide kulaklıkla olduğu görülüyor.

Asistanı, iki saatliğine evden ayrılmış

Matthew Perry'nin Los Angeles'taki evinde ölmeden önceki son anları hakkındaki bazı detaylar netleşti. Ünlü aktörün kişisel asistanının, cumartesi günü telefon ve numaralı gözlük almak için iki saatliğine evden ayrıldığı kaydedildi. Saat 16.00'da eve dönen asistan, Perry'yi jakuzide cansız halde buldu.

Saat 16.07'de kalp krizi çağrısı geldi

Oyuncuyu jakuzide cansız halde bulan asistan, 911'i aradı. Polise saat 16.07'de kalp krizi çağrısı ulaştı. Acil servise durumu bildiren asistan, daha sonra Matthew Perry'nin annesi ile bir kardeşine haber verdi. Eve gelen ekipler, hayatını kaybettiği belirlenen usta oyuncuyu hastaneye götürmeye gerek görmedi.

Pickleball oynadıktan sonra dinlenmek için eve dönmüş

Edinilen bilgilere göre 54 yaşındaki ünlü oyuncu, "pickleball" adlı tenise benzer oyunu iki saat oynadıktan sonra eve döndü. Dinlenmek için jakuziye giren Perry'nin oyun sırasında bir hayli keyifli olduğu kaydedildi. Evde yapılan aramalarda uyuşturucuya rastlanmadı ancak bazı antidepresanlar ile kronik akciğer hastalığı ilaçları bulundu.

Yorumlar (0)