Farah Zeynep Abdullah'tan aylık gelir açıklaması

Farah Zeynep Abdullah, Uzman Çavuş Musa Orhan'a hakaret ettiği gerekçesiyle açılan dava nedeniyle İstanbul Asliye Ceza Mahkemesi'nde ifade verdi. Aylık gelirini açıklayan 34 yaşındaki oyuncu, "Musa Orhan'a hakaret amaçlı yapılmış bir paylaşım değildi." diyerek beraatini istedi.

MAGAZİN 17.11.2023, 22:36 18.11.2023, 16:46 Hakan Öksüz
Farah Zeynep Abdullah'tan aylık gelir açıklaması

18 yaşındaki İpek Er, Batman'ın Beşiri ilçesinde intihar etmişti. Uzman Çavuş Musa Orhan'ın (24), İpek Er'e cinsel saldırıda bulunduğu iddia edilmişti.

Cinsel saldırı ile suçlanan Uzman Çavuş Musa Orhan hakkındaki sözleri nedeniyle oyuncu Farah Zeynep Abdullah hakkında "hakaret" suçlamasıyla dava açılmıştı.

"Musa Orhan'a hakaret amaçlı yapılmış bir şey değildi"

Farah Zeynep Abdullah'ın ifadesi, İstanbul Asliye Ceza Mahkemesi'nde alındı. Ünlü oyuncu, "Musa Orhan ile İpek Er olayını haberlerden okudum. Korkunç bir şey olduğunu düşünerek paylaşım yaptım. Musa Orhan'a hakaret amaçlı yapılmış bir şey değildi. Haberlere tepki niteliğinde bir açıklamaydı." ifadelerini kullandı.

"Aylık kazancım 50 bin lira"

Hakaret kastının bulunmadığını aktaran güzel oyuncu, beraatini talep etti. Farah Zeynep Abdullah, aylık gelirinin 50 bin lira olduğunu bildirdi.

Yorumlar (0)