"Falcao da kendi ülkesinde karşılanmıyor"

İspanya'da 2 bin kişi tarafından karşılanan Can Yaman, İstanbul’a indi ancak beklediği ilgiyi göremedi. Yaman, bu durumun sebebini soran muhabirlere Kolombiyalı futbolcu Falcao örneğini verdi.

MAGAZİN 28.11.2019, 22:38
"Falcao da kendi ülkesinde karşılanmıyor"

İstanbul Havalimanı’ndan menajeriyle ayrılırken görüntülenen Yaman, muhabirlerin "Madrid'deki ilgiyi burada neden aynı ilgiyi görmediniz” sorusuna, "Falcao buraya geldiğinde karşılandı. Kolombiya’da karşılanıyor mu? Bu enteresan bir konu zaten." yanıtını verdi.

Ünlü oyuncu, "Napoli’ye gittiğimizde otel yetkilileri bana ‘Buraya Maradona da geliyor ama böyle izdiham olmadı’ dedi. Bir Türk oyuncunun bu şekilde karşılanması, Haluk Bilginer’in de dediği gibi ‘kendi adıma değil ülkem adına çok gurur verici’. Biraz da bu milli duygularla bakmak lazım. Ne güzel ki böyle bir şey oluyor." dedi.

Can Yaman, aynı tarihlerde Kıvanç Tatlıtuğ’un da İspanya’da olduğunu söyleyen muhabirlere şu yanıtı vermişti: 

"Ne yapayım arkadaşlar? Kıvanç Abi’nin dizileri İspanya’ya satıldı mı bilmiyorum. Eğer satıldıysa öyle olur, satılmadıysa yapacak bir şey yok. Başka bir oyuncunun dizisi izlenmiyorsa, orada ünlü olması mümkün değil zaten. Benim dizilerim orada çok izleniyor."

Yorumlar (0)
13
açık