Ezgi Sertel gün sayıyor

Gezi ve yemek programlarıyla tanınan ünlü sunucu Ezgi Sertel, ikizlerine kavuşmak için gün sayıyor.

MAGAZİN 07.01.2020, 11:03
Ezgi Sertel gün sayıyor

Sevilen sunucu Ezgi Sertel 2018 yılında oyuncu Ozan Çobanoğlu ile nikâh masasına oturmuştu.

Hamileliğinin 33. haftasında olan Sertel, şimdilerde ikiz bebeklerini kucağına alabilmek için gün sayıyor.

Sevilen sunucu eşiyle çekilmiş karelerini Instagram hesabından paylaştı.

Sertel paylaşımın altına  "Bugün 33. haftamıza girdik çok şükür... Dua edin, 26. haftada erken doğum riski taşımam nedeniyle istirahatle doğumu ertelemeye çalışıyoruz. Ve haftalar geçtikçe mutlu oluyoruz Biraz daha durun yavrularım benim!" notunu ekledi.

İki erkek çocuk bekleyen Sertel başka bir kareyi ise, “İçimde atan iki minik kalp... Yanımda bizim için aşkla atan bir kalp" notuyla paylaştı.

Geçtiğimiz aylarda 2. Sayfa programına katılan Sertel, hakkında bilinmeyenleri anlatmıştı.

Daha önce 2 kere düşük yaptığından söz eden sunucu, "Geçen sene iki tane düşüğüm olmuştu. Kalbi durmuştu yavrularımın. Doktor 5-6 ay ara verin dedi. Ben sandım ki, evleneceğim isteyince de hamile kalıp doğuracağım. Bu işler öyle olmuyormuş. Sonra 'ben beklemek istemek istemiyorum, bir taşla iki kuş olsun' dedim. Tüp bebek yaptık. Eşimle beraber doktora gitmiştik. Denemeden 10 gün sonra kontrole gidiyorsunuz çünkü...Çok şaşırdık. Çünkü ilk denemede tutmaz diyorlardı. Ben onları ultrasonda görünce ağladım" demişti.

Düşük yaptığını öğrendiğinde hissettiklerini anlatan Sertel, "Ben ilk bebeğimi kaybettiğimi hiç paylaşmadım. Çünkü daha 6 haftalıktı, çok yeniydi. Kendi içimde yaşadım. 'İlk bebeklerde olur' dediler. İkincisinde teve2'de program yapıyordum. Reklam arasında düşük yaptım. Yayına giremedim, sonra girdim kapanışı yaptım ve hastaneye kaldırıldım. O zaman bebek 7 haftalıktı. Çok acı bir şey. İkincisinde 'neden?' diyorsunuz. Her şey yolundaydı. Sonra bir ağrıyla, bir anda olan bir şey. Tepki de veremedim. Etrafımı sakinleştirdim" şeklinde konuşmuştu.

Yorumlar (0)
15
az bulutlu