Evlilik dışı kızından Metin Akpınar'a: "Anlarsın bu Duygu'yu"

82 yaşında giren Metin Akpınar, evlilik dışı kızlarının ortaya çıkmasının ardından sessizliğe büründü. Daha önce yaptığı paylaşımda "35 sene boyunca bizden haberi olduğunu kanıtlayacağız." ifadesini kullanan Duygu Nebioğlu, usta sanatçının doğum günü dolayısıyla bir mesaj paylaştı.

MAGAZİN 02.11.2023, 16:53 Hakan Öksüz
Evlilik dışı kızından Metin Akpınar'a: "Anlarsın bu Duygu'yu"

Türk sinema ve tiyatrosunun emektar ismi Metin Akpınar, son haftalarda özel hayatıyla gündeme geliyor. Yıllar önce yaşadığı evlilik dışı ilişkisinden ikiz kızları olduğu ortaya çıkan Metin Akpınar, bir süre sessiz kaldıktan sonra ilk açıklamasını yapmıştı. Kızlarının olduğunu öğrendiği ilk andan itibaren onları kabul ettiğini kaydeden Akpınar, 62 yıllık eşi Göksel Özdoğdu ile Türk halkından özür dilemişti.

"Anlarsın bu Duygu'yu babacığım"

Usta sanatçının evlilik dışı ilişki sonucu dünyaya gelen ikiz kızlarından Duygu Nebioğlu (35), sosyal medyadan yaptığı paylaşımla 82 yaşına giren öz babası Metin Akpınar'ı kutladı. Yeşilçam emektarı oyuncunun 82'nci yaşını kutlayan Nebioğlu, "Anlarsın bu Duygu'yu babacığım. Duygu sever seni görmeyi." ifadelerini kullandı.

Duygu Nebioğlu'nun girişimleri, olayı açıklığa kavuşturdu

Metin Akpınar'ın evlilik dışı ilişkisinden doğan tek yumurta ikizleri, Çocuk Esirgeme Kurumu'na teslim edilmişti. Antalya'da yer alan bir köydeki bakıcının teslim ettiği çocukları evlatlık olarak kabul eden, Nebioğlu Ailesi olmuştu. Yıllar sonra açtığı babalık davasını kazanan Duygu Nebioğlu, durumun ortaya çıkmasını sağlamıştı.

"35 sene boyunca bizden haberi olduğunu kanıtlayacağız"

Olayın ortaya çıkmasının ardından bazı Metin Akpınar hayranları, Duygu Nebioğlu'na "İlgi çekmeye çalışıyor", "kameraları peşinden koşturuyor" şeklinde eleştirilerde bulunmuştu.

Eleştirilere sosyal medyadan yanıt veren Nebioğlu, "Kötülüklere karşı isyan ettiğimiz için ortaya çıktık. Kendisini (Metin Akpınar) 15 senedir ikna etmeye çalışıyorum. Bunun karşısında elbette sus payı vermeye çalışacaktı. Metin babamın üzerinden başka ailelere iş olanağı sağlanırken benim aklımda ödenmeyen sigortalarım vardı. Annem ve babam 30 yıldır var (Nebioğlu Ailesi). Bir sürü manevi babam, annem ve ağabeyim oldu olayı duyurunca. Akpınar ailesine yıllar boyunca özgürce baba ve dede diyemedik. Şahitler var, 35 sene boyunca bizden haberi olduğunu kanıtlayacağız." ifadelerini kullanmıştı.

Yorumlar (0)