Evlatlık Pax'ten baba Brad Pitt'e salvolar: "Pisliğin teki!"

2019'da boşanan ve zamanla düşman haline gelen Brad Pitt ile Angelina Jolie çiftinin Vietnam'dan evlatlık edindikleri Pax'in bir paylaşımı, magazin basınının gündemine oturdu. Brad Pitt hakkında 2020 yılında bir paylaşım yapan Pax'in "dünya standartlarına bir pislik" ve "kahrolası aşağılık insan" ifadelerini kullanması yankı uyandırdı.

MAGAZİN 21.11.2023, 13:48 22.11.2023, 16:37 Hakan Öksüz
Evlatlık Pax'ten baba Brad Pitt'e salvolar: "Pisliğin teki!"

Hollywood'un gözde oyuncularından Brad Pitt ile Angelina Jolie çifti, bir dönem "Brangelina" olarak anılıyordu. Biyolojik yolla 3 çocuk yapan Hollywood çifti, 3 çocuğu da evlatlık almıştı.

2016 yılında başlayan tartışmalı boşanma süreci, 2019'da sona erdi. Ünlü çift boşansa da tartışmalar sona ermedi. İkili arasındaki hukuk mücadelesi, halen daha devam ediyor. Miraval Şatosu davası, çifti birbirine düşman haline getirdi.

Evlatlık Pax, Brad Pitt'e düşman kesildi

Çiftin Vietnam asıllı evlatlık çocuklarından olan Pax'in, Brad Pitt'e düşmanlık beslediği biliniyor. 2020 yılında Pax'e ait olduğu öne sürülen bir hesaptan yapılan paylaşım, magazin basınında gündeme oturdu.

Oğul Pax'tan baba Brad'a: "Dünya standartlarına bir pislik" 

Tarantino filmi "Bir Zamanlar Hollywood'da" ile Oscar kazanan babası Brad Pitt'in fotoğrafını 2020'de Babalar Günü'nde paylaşan Pax, Hollywood yıldızından "dünya standartlarına bir pislik" diye bahsetti.

"Kahrolası aşağılık insan!"

Brad Pitt'in empatiden yoksun birisi olduğunu belirten Pax, paylaşımında, "Kahrolası aşağılık insan, Babalar Günü'nü kutlarım. Bana yakın kim varsa, hayatları cehenneme döndü. Dünyaya istediğin yalanı söyleyebilirsin ama gerçek ortaya çıkacak." ifadelerine yer verdi.

Aileye yakın bir kaynak: "16 yaşındayken paylaştı"

Pax'in bu paylaşımı 16 yaşındayken yaptığını söyleyen aileye yakın bir kaynak, "Bu hesabı genellikle okuldaki arkadaşları için kullanıyordu. Ailesi hakkındaki çoğunlukla hiç konuşmasa da bu paylaşımda patladı. Onun için alışıldık bir durum değil." dedi.

Çocuklar, Brad Pitt'ten uzak duruyor

Çiftin üniversiteye başlayan kızları Zahara, "Alpha Kappa Alpha" isimli bir öğrenci birliğine dahil oldu. Kendisini tanıtırken "Zahara Marley Jolie" adını kullanan Zahara'nın, Brad Pitt'in soyadını kullanmaması dikkatlerden kaçmadı

Çiftin çocukları

Çiftin Knox, Vivienne ve Shiloh isimli 3 biyolojik çocuğu bulunuyor. Maddox Kamboçya'dan, Pax Vietnam'dan ve Zahara Etiyopya'dan evlatlık alındı.

Yorumlar (0)