Esra Erol'un hapsi isteniyor!

Kadın programı sunucusu Esra Erol hakkında, yayında güzellik merkezi sahibi Özlen A. B'yi "yuva yıkan kadın gibi gösterip, fotoğraflarını boy boy ekrana verdiği" gerekçesiyle 5 yıla kadar hapis cezası istendi.

Esra Erol'un hapsi isteniyor!

Savcıya ifade veren Esra Erol ise basın yayın özgürlüğü sınırları içinde kamuoyunu bilgilendirmek için programa katılanların iddialarına yer verildiğini aktardı ve suçlamaları reddetti.

5 YIL HAPİS CEZASI İSTENDİ

Savcılık habere konu olan olayla ilgisi bulunmayan Özlen A. B'nin fotoğraflarının hukuka aykırı ifşa edilmesinin özel hayatın gizliliğini ihlal suçunu oluşturduğunu bildirdi.

Savcılık Esra Erol hakkında özel hayatın gizliliğini ihlal etmek ve hakaret suçlarından bir yıl 3 aydan 5 yıla kadar hapis cezası talebiyle dava açtı. 

Asliye Ceza Mahkemesi'ne açılan davada önümüzdeki günlerde Esra Erol mahkemeye çıkacak. 

Güncelleme Tarihi: 13 Haziran 2019, 22:15

Hakan Öksüz

Hakan Öksüz 1992 yılında Trabzon’da dünyaya geldi. İlköğrenimini ve ortaöğrenimini Trabzon’da yaptı. Gazi Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümünden 2014 yılında mezun oldu. Anadolu Ajansında muhabir olarak çalıştı. Daha sonra bir internet haber portalında editör olarak görev aldı. Öksüz, 2018 yılından bu yana Habernediyor.com’da editör olarak görev yapıyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER