"Erdoğan, çevresinin ihanetine uğruyor"

Ünlü müzisyen Ferdi Tayfur, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın vefakârlığı nedeniyle çevresinin ihanetine uğradığını açıkladı.

MAGAZİN 07.10.2019, 15:11
"Erdoğan, çevresinin ihanetine uğruyor"

Sabah Gazetesi’ne röportaj veren ünlü müzisyen Ferdi Tayfur, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli hakkında konuştu.

Tayfur’un açıklamaları şöyle:

"Vatan için ne gerekiyorsa onu yapıyor"

"Devlet Bey ile aynı topraktanız, Çukurovalıyız. Aynı havayı solumuşuz. Şivemiz aynı. Bu yüzden şarkılarımın melodisi, sözleri ona yakın geliyor. Kendisi görgülü ve iyi biri. Onu eleştirenler var ama gereklilikten dolayı böyle bir politika izliyor. Adı Devlet zaten. Ülke, bayrak ve vatan için ne gerekiyorsa onu yapıyor."

"Vefa hissettiği insanları kırmayan bir yapıya sahip"

"Cumhurbaşkanı Erdoğan da aynı şekilde. Ben Cumhurbaşkanını eskiden beri tanırım. Onun da zor bir hayatı olmuş benim gibi. Gerçekten çok güzel ve vefalı bir insan. Vefa hissettiği insanları kırmayan bir yapıya sahip. Zaten Erdoğan, vefakârlığından dolayı ihanete uğruyor çevresinden. Onun iyi niyetini kullanan riyakarlar ihanet ediyor ona. Bu konuda dikkatli olmalı. Erdoğan, bir adamın elini sıkıp söz verdiği zaman dönmüyor sözünden. Dış politikada da böyle. Bir ülkeyle el sıkışıp anlaştığı zaman kötü olmak istemiyor.”

Yorumlar (0)
22
açık