Ekmek Teknesi'nin Naim'i Eray Demirkol'dan Kurtlar Vadisi itirafı

Süper Baba, Deli Yürek ve Ekmek Teknesi gibi kült dizilerde oynayan Eray Demirkol, uzun yıllar sonra röportaj verdi. Kurtlar Vadisi ile ilgili bir pişmanlığını anlatan Demirkol'un aradan geçen yıllarda ne yaptığı öğrenildi.

MAGAZİN 18.09.2023, 11:15 19.09.2023, 14:19 Hakan Öksüz
Ekmek Teknesi'nin Naim'i Eray Demirkol'dan Kurtlar Vadisi itirafı

Kadrosunda Sümer Tilmaç, Şevket Altuğ, Bennu Yıldırımlar ve Şevval Sam gibi isimleri barındıran Süper Baba dizisiyle (1993-1997 yılları arasında yayınlandı) kariyerinde çıkış yakalayan Eray Demirkol, daha sonra "Deli Yürek" ve "Ekmek Teknesi" dizilerinde de rol almıştı.

Yıllardır ortalıkta görünmyen Eray Demirkol'un ne yaptığı merak ediliyordu. Gazeteci Aytekin Teker'e röportaj veren Eray Demirkol, uzun yıllar sonra Kurtlar Vadisi ile ilgili bir itirafta bulundu.

"Kurtlar Vadisi yerine Ekmek Teknesi'ni seçtim"

O zamanlar Osman Sınav'ın yönetmenlik koltuğunda oturacağı iki dizinin aynı anda başlayacağını kaydeden Eray Demirkol, "Birisi Ekmek Teknesi'ydi. Diğeri Kurtlar Vadisi. Zaten öncesinde Deli Yürek gibi mafya tarzı bir dizide oynadığım için daha aile işi olan Ekmek Teknesini seçtim. Ekmek Teknesi üç sezonda bitti. Kurtlar Vadisi 15 sezon devam etti. Gerçi belki de ilk sezonda vurulurdum. Ekmek Teknesi'ni seçtiğim için memnunum." ifadelerini kullandı.

15 yıldır tiyatro öğretmenliği yapıyor

2008 yılından bu yana özel bir kolejde tiyatro oyunculuğu eğitimi veren Eray Demirkol, oyunculuğu bırakmadığını vurguladı. Ekranlarda olmadığını ancak 15 yıldır tiyatro öğretmenliği yaptığını belirten Demirkol, "Şimdiye kadar yaptığım dizi ve filmler bana yetti. Şu an işin mutfağındayım. Çocuklarla çalışmak zevkli. Baba olunca daha da çok keyif almaya başladım. İyi bir teklif gelirse ekranlara dönebilirim." dedi.

2020'de baba oldu

Eray Demirkol, THY'de kabin amiri olan Gamze Akyel ile 2018'de hayatını birleştirdi. Usta oyuncu, 2020 yılında çocuğunu kucağına aldı.

Yorumlar (0)