Eda Ece'nin yardım çağrısına bakanlıktan yanıt geldi!

Ünlü oyuncu Eda Ece, yanında çalışan yardımcısının epilepsi hastası 11 yaşındaki oğlu için Sağlık Bakanlığından yardım talebinde bulundu. Bakanlıktan genç oyuncuya anında yanıt geldi.

MAGAZİN 30.04.2020, 11:34
Eda Ece'nin yardım çağrısına bakanlıktan yanıt geldi!

Yasak Elma dizisinin sevilen oyuncusu Eda Ece, karantina günlerini evde geçirmeye devam ediyor. Ünlü oyuncu, evinde kendisine yardımcı olan çalışanın epilepsi hastası 11 yaşındaki oğlu için yardım talebinde bulundu. 

Eda Ece, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "Benim evimde çalışan ablanın 11 yaşındaki çocuğu epilepsi hastası. İlacını almak için başvurmuşlar ama sanırım dünyanın içinde bulunduğu bu olağanüstü halden dolayı yurtdışından ilaç gelemiyor. 55 gün olmuş. Doktoru eldeki ilaçları vermiş bitmiş, bir süredir tamamen ilaçsız kaldı." ifadelerini kullandı. 

Sağlık Bakanlığı, bunun üzerine "Eda Hanım, hasta yakınlarına ulaşabileceğimiz iletişim bilgilerini direkt mesaja üzerinden iletebilir misiniz?" yanıtını verdi. 

Genç oyuncu, bakanlığa teşekkürlerini sunarak, "Hızlı cevabınız için sağlıklı çözüm yürekten teşekkür ederim. Ve bu tweetin görülmesi için paylaşan buradaki insanlara da teşekkür ederim. Umarım bir an önce hallolur." yanıtını verdi.


 

Yorumlar (0)
15
açık