Disney Plus açıkladı: Nusret Gökçe'nin hayatı film mi oluyor?

Disney Plus, "salt bea" hareketi ile ünlenen ve dünyanın farklı yerlerinde restoranları olan ünlü kasap Nusret Gökçe'nin hayatını anlatan bir film yapacağı yönünde çıkan iddiaları yalanladı.

MAGAZİN 22.08.2023, 17:09 23.08.2023, 16:28 Özgü Kübra
Disney Plus açıkladı: Nusret Gökçe'nin hayatı film mi oluyor?

Tuz serpme hareketi ile dünya çapında ün kazanan ve sonrasında birçok ülkeye restoran açan meşhur kasap Nusret Gökçe'nin hayat hikayesinin film olacağı ve Disney Plus'ın bu konuda çalışmalara başladığı iddiası yalan haber çıktı. Konuya ilişkin açıklama yapan Disney Plus, Nusret Gökçe'nin hayatı ile ilgili herhangi bir projelerinin olmadığını söylendi.

Disney: Böyle bir proje yok!

Çırak olarak başladığı sektörde kendine özgü tavırları ile dikkat çeken ve tuz serpme hareketi ile milyonlarca takipçi sayısına ulaşan Nusret Gökçe, dünyanın farklı yerlerinde birden çok restoran açtı. Disney Plus tarafından, Nusret’in yokluktan bugünlere kadar nasıl geldiğini anlatan yarı belgesel film olarak hayat hikayesinin çekileceği dedikoduları ise gündeme bomba gibi düştü. İddianın yayılması üzerine Disney Plus yetkilileri konuya ilişkin bir açıklama yaptı ve böyle bir projenin olmadığını söyleyerek söz konusu iddiaları yalanladı.

Yorumlar (0)