Derya Baykal’dan yılın en “pamuk” paylaşımı 

Derya Baykal, kızı Müjgan Ferhan Şensoy’un kızı Pera’yı ilk kez paylaştı. “Nur pamuğum” notunu düşen Baykal, paylaşımıyla büyük beğeni topladı.  

MAGAZİN 15.12.2021, 11:15 16.12.2021, 14:48
Derya Baykal’dan yılın en “pamuk” paylaşımı 

Sabah ve gündüz kuşağı programlarıyla, becerikli el işleriyle ve oyunculuğuyla tanınan Derya Baykal, usta tiyatro oyuncusu Ferhan Şensoy’dan 2004 senesinde boşanmıştı. İkilinin bu evlilikten Müjgan Ferhan ve Derya adında iki kızı olmuştu. 31 Ağustos tarihinde usta oyuncu Ferhan Şensoy hayatını kaybetmiş, bu acı haberden 6 gün sonra ise aileyi hayata bağlayan müjdeli bir haber gelmişti. Dedesinin acısını unutturmaya geldi 

Babasının acısıyla derinden sarsılan Müjgan Ferhan Şensoy, kızı Pera’yı dünyaya getirmesiyle birlikte hayata adeta yeniden bağlandı. Eşi Cem Öğet ile olan evliliğinin ilk meyvesi olan Pera, anneannesinin paylaşımıyla birlikte sosyal medyayı salladı. “Anneannesinin gülü” 

Derya Baykal, 3 aylık olan torunu Pera’yı, Instagram hesabından paylaştı ve altına da “Nur pamuğum, anneannesinin gülü” notunu düştü. Pera’nın güzeller güzeli hali, sosyal medyada büyük beğeni topladı. Yorumlar (0)
23
parçalı bulutlu