Çok konuşulan kitabı satışa çıktı

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı ile boşandıktan sonra yeni aşkı ve sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık gündeme gelen Şeyma Subaşı'nın bir süredir konuşulan kitabı ön satışa çıktı.

Çok konuşulan kitabı satışa çıktı

Acun Ilıcalı'dan boşandıktan kısa bir süre sonra Fransız DJ Guido Senia ile sevgili olan Şeyma Subaşı'nın kitabı ön satışa çıktı.

Şeyma Subaşı, "Sadece Şeyma" adını verdiği bir kitap yazdı.

Kitabın internet üzerinde satışı başladı ve kısa bir tanıtım metni yayımlandı. 

İşte Subaşı'nın o kitabının tanıtım metni...

“Hatırladığım ilk anı neydi?

Annemle babamın bana sıkıca sarıldığı aklıma geliyor.

Hepimizin güldüğünü hatırlıyorum sonra. Ve anneannemin masallarını.

İlk anılarımı bulutlar üzerindeymişim gibi hatırlıyorum, sonrası fırtına... hepinizin bildiği gibi... ve şimdi yine pembe bulutlar... hepimizin yaşadığı gibi...

Ben de bir annenin gözünün nuru, bir babanın altın saçlı kızıyım. Ve küçük bir kız çocuğunun, kucağında uyumayı çok sevdiği annesiyim.

Bunları unutmadan okuyun isterim hayatımı..."

Güncelleme Tarihi: 15 Haziran 2019, 16:34

Banu Fırıncılar

Banu Fırıncılar, 1995 yılında İzmir’de doğdu. İlkokul ve lise eğitimini İzmir’de tamamladıktan sonra Orta Doğu Teknik Üniversitesi Tarih bölümünü kazandı. Üniversite yıllarında Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürlüğü’nde staj yaptı ve çeşitli internet sitelerinde çevirmen olarak çalıştı. Aynı zamanda Orta Doğu Araştırmaları alanında seminerlere katıldı. Üniversiteden Ocak 2019’da mezun oldu ve şubat ayından beri Habernediyor.com’da editör olarak çalışıyor.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER