Ceyhun Fersoy takipçileriyle dertleşti: Kazayı hiçbir zaman anlatmayacağım

Geçtiğimiz haftalarda ''Baş Belası'' isimli tiyatronun oyuncularının içinde olduğu minibüs, Merfizon'da seyir halinde olduğu esnada TIR'la çarpışmıştı. Feci kazada minibüsteki 3 kişi yaşamını yitirmiş, 8 kişi yaralanmıştı. Kazadan kurtulan isimlerden Ceyhun Fersoy, Instagram hesabı üzerinden takipçilerinin sorularını cevapladı. Sağlık durumu ile ilgili bilgi veren ünlü isim, kaza ile ilgili sorulara da cevap verdi.

MAGAZİN 08.12.2022, 11:05 09.12.2022, 09:12
Ceyhun Fersoy takipçileriyle dertleşti: Kazayı hiçbir zaman anlatmayacağım

'Baş Belası' isimli tiyatro oyununun Karadeniz turnesi esnasında Merzifon'da geçirdikleri trafik kazası sonucunda tiyatrocuları taşıyan minibüs TIR'a çarpmış ve Tolga Güleryüz, Özgür Karataş ve Burak Topçu hayatını kaybederken; Ceyhun Fersoy, Sergen Deveci ve Melis İşiten yaralanmıştı.

Arkadaşlarını kaybetmesinin üzüntüsünü yaşayan Ceyhun Fersoy, Instagram hesabı üzerinden sevenleriyle soru-cevap etkinliği yaptı.

Fersoy’un sağlık durumu

Sağlık durumunu soran takipçilerine bilgi veren ünlü isim, "Durumum iyi... Ayak bileğimden ameliyat oldum, bağ kopması ve kırıklar var" dedi.

“Hiçbir zaman anlatmayacağım

Oyuncu, "Çok zor biliyorum, fakat o anı hatırlıyor musunuz?" diye soran bir takipçisine, "Hiçbir yerde, hiçbir zaman anlatmayacağım..." yanıtını verdi. Fersoy'un cevabı sevenlerini duygulandırdı.

“İkinci doğum günüm”

Ceyhun Fersoy, "Sen bize Tanrı'nın hediyesisin. Yeni yaşamın hayırlı olsun" mesajını yollayan hayranına; "Evet, 2. doğum günüm 20 Kasım 2022" şeklinde cevap verdi.

“O hep benim”

"Tolga'yı özlüyor musun?" şeklinde gelen soruya ve "O hep benim..." cevabını veren ünlü isim, "Tolga Güleryüz'ün anısı ve adını yaşatmak için bir proje var mı?" diyen takipçisine de "Olacak" cevabını verdi.

Kazada ağır yaralanan arkadaşı Sergen Deveci'nin durumuyla ilgili de bilgi veren Fersoy, "Biraz önce konuştum, her geçen gün daha iyi oluyor" sözlerini kullandı.

“Hep o anı yaşıyorum”

Ünlü isim, geçtiğimiz haftalarda evinde çekilmiş olan bir fotoğrafı "Nerden başlasam, nasıl anlatsam gerçekten bilmiyorum Gözlerimi kapatıyorum o anı yaşıyorum, gözlerimi açıyorum gerçek olmadığını düşünüyorum… Sanki filmin içinde bir sahne gibiydi, isyan etmek, haykırmak istemiyorum, çünkü 3 arkadaşımız bunu istemezdi. Çok değerli arkadaşlarımı kaybetmenin üzüntüsünü tarif edemem, Düşmanımın başına vermesin… Şimdi ayağa kalkma vakti… Güçlenip daha iyi olacağız, olmalıyız. Sizlerin duaları ve sevgisiyle ayaktayız, bu kadar sevildiğimi bilmiyordum. Mesaj atan, arayan herkese sevgiler… Hepinize tek tek teşekkür ediyorum, iyi ki varsınız. Üç değerli dostumuz için bu bayrağı devralıp yolumuza devam edeceğiz… Kimseye ihanet etmeyeceğiz" sözleriyle paylaşmıştı.

Yorumlar (0)