Cem Yılmaz ‘Bill Gates’ten gelen e-postayı ifşa etti

Cem Yılmaz, kendisine dolandırıcılık maksadıyla gönderilen bir e-postayı ifşa etti. Yılmaz, "Dolandırıcılığın da kalitesi düştü. Bill Gates olduğunu öne sürerek e-posta atılır mı?" dedi.

MAGAZİN 21.02.2022, 20:20 22.02.2022, 17:38 Koray
Cem Yılmaz ‘Bill Gates’ten gelen e-postayı ifşa etti

Başarılı komedyen Cem Yılmaz, sosyal medya mecralarındaki paylaşımlarıyla da sıklıkla gündeme geliyor. Özellikle de takipçileri ile etkileşime girmesiyle dikkatleri üzerine geçen Yılmaz, bu defa e-posta adresine dolandırıcılık maksadıyla gelen mesajı ifşa etti.

"Dolandırıcılığın da kalitesi düştü"

'Mr. Bill Gates' kullanıcı ismini taşıyan e-posta adresinden kendisine gönderilen mesajı kişisel sosyal medya hesabı üzerinden ifşa eden Yılmaz, söz konusu paylaşımında, "Az önce bana bu e-posta geldi. Hemen her şey paspallaştı. Dolandırıcılığın da kalitesi düştü. Bill Gates olduğunu öne sürerek e-posta atılır mı?" sözlerini sarf etti. 

Ünlü komedyenin paylaşımına kısa süre içinde çok sayıda yorum geldi. 
 

Zamlardan şikayet etmişti

Geçtiğimiz haftalarda sosyal medya hesabı üzerinden zamlara ilişkin paylaşımda bulunan ünlü komedyen, "Hemen her şeyi simit fiyatları üzerinden konuşmaktan şüphelenmek gerekir. 'Bari simit ucuz olsun.' diye ideal mi olur?" ifadelerini kullanmıştı.

Yorumlar (0)
26
açık