Cem Adrian'a sahnedeyken saldırı!

Van’da düzenlenen ‘Kültür Yolu Festivali’ kapsamında sahne alan Cem Adrian, performansı sırasında yüzüne atılan bir pet şişe ile karşılaştı.

MAGAZİN 07.07.2024, 10:30 08.07.2024, 13:36 Melina Ay
Cem Adrian'a sahnedeyken saldırı!

Van Atatürk Kültür Parkı’nda gerçekleşen ve binlerce kişinin katıldığı konserde, önceki gece Bengü'nün konserinde yaşanan gerginlik nedeniyle geniş güvenlik önlemleri alınmıştı. Alkışlar eşliğinde sahneye çıkan Cem Adrian, şarkılarını söylerken, kimliği belirsiz bir kişi tarafından atılan pet şişe yüzüne isabet etti. Adrian, bu olayın ardından konserine ara vermeden devam etti ve saldırgan kişiye hitaben, "Elimdeki gülü az önce pet şişe atan dostuma armağan ediyorum. Ona iletirsiniz, hedefi tam isabet vurmuş" diyerek tepkisini dile getirdi. Bu davranışı, konseri izleyenler tarafından büyük takdirle karşılandı.

“Bir iki diken yüzünden bahçeye küsülmez”

Konserin ardından sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Cem Adrian, "Gönderdiğiniz mesaj ve yorumlarda mahcubiyet hissettiğinizi görüyorum. Ben ise oldukça iyi ve mutluyum. Böyle hissetmenize gerek yok. Kendimi bir gül bahçesinde hissettim. Bir iki diken yüzünden bahçeye küsülmez, zaten ben dikenleri de severim çünkü güllerle birlikte gelirler. Muhteşemdiniz Van. Her şey için minnettarım" şeklinde bir paylaşımda bulundu.

Yorumlar (0)