Burcu Esmersoy, Unicorn kıyafeti giyince yer yerinden oynadı

Bir süredir ekranlarda yer almayan, birkaç reklam projesiyle gündemde olan Burcu Esmersoy, hep şık kıyafetler ya da bikiniler ile yaptığı paylaşımlardan bu kez uzaklaştı. Güzel oyuncu, Unicorn kıyafeti içinde dans ettiği anları Instagram hesabından paylaştı.

MAGAZİN 24.05.2022, 13:04 25.05.2022, 14:53
Burcu Esmersoy, Unicorn kıyafeti giyince yer yerinden oynadı

Ekranların güzel yüzü Burcu Esmersoy, bir süredir yalnızca reklam projesinde yer alıyor. Program olarak son olarak gezi üzerine yoğunlaşan Esmersoy, şu sıralarda reklamların aranılan yüzü olarak karşımıza çıkıyor. 2018 senesinde evlendiği Berk Suyabatmaz’dan 2019 senesinde boşanan güzel sunucu ve oyuncu, son dönemlerde aşk hayatıyla da sık sık ön plana çıkıyor.Evlilik arifesinde Unicorn dansı 

Kendisinden 15 yaş küçük yazılımcı sevgilisi Nazım Akmandil ile basına çok fazla görüntü vermeyen ancak evlilik hazırlıklarına başladıkları bilinen güzel oyuncu, tarz kıyafetleri ve bikinileri ile yaptığı Instagram paylaşımlarına bu kez Unicorn kostümlü dansını ekledi. Kostümü ile eğlenceli bir video çeken Esmersoy çok sayıda yorum ve beğeni aldı.

Yorumlar (0)
22
kapalı