Burcu Biricik ve eşi: Bebek yapmaya zaman yok

Nişantaşı'nda eşi Emre Yetkin ile magazincilere yakalanan güzel oyuncu Burcu Biricik'e, bebek sahibi olmayı düşünüp düşünmedikleri sorulması üzerine, "Bunu hep istiyoruz ama vaktimiz yok. Dizi ve film olmazsa aileyi büyüteceğiz" yanıtını verdi.

MAGAZİN 07.11.2021, 16:01 08.11.2021, 13:08 Hanife
Burcu Biricik ve eşi: Bebek yapmaya zaman yok

Gülseren Budaycıoğlu'nun kitabından uyarlanan Camdaki Kız dizisinde Nalan karakterini canlandıran güzel oyuncu Burcu Biricik, oyunculuğuyla beğenileri üzerine topluyor.

Başarı ve güzelliği ile konuşulan Biricik, Emre Yetkin’le 2016 senesinde evlendi.

Özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden ve sadece işiyle anılan güzel oyuncu, eşi Yetkin ile önceki gün Nişantaşı’nda magazincilere yakalandı ve ayaküstü gazetecilerin sorularını yanıtladılar."Bu benim başarımı artırıyor"

Güzel havayı değerlendirmek istediklerini belirten Biricik,  eşiyle birlikte sergiye gittiklerini söyledi.

Güzel oyuncu dizideki başarısına yönelik ise, "Güzel bir ekiple, usta oyuncularımızla çalışıyoruz. Bu nedenle bizim için her şey bir tık daha kolay oluyor ve hepimiz mutluyuz. Bu da benim başarımı arttırıyor." İfadelilerine yer verdi.‘Bebek yapmaya zaman yok’

Gazetecilerin, henüz çocuk sahibi olmayan ikiliye,  “Bebek sahibi olup, aileyi büyütmeyi düşünüyor musunuz?” sorusunu yöneltti. 

Gelen soru üzerine Bircik’in eşi Yetkin ise şöyle cevap verdi:

“Bunu hep istiyoruz ama vaktimiz yok. Dizi ve film olmazsa bir gün aileyi büyüteceğiz"
 

Yorumlar (0)