Biz neden evlenmeyelim?

Öz yeğenini eşcinsel evlilik yaptığı için sert bir şekilde eleştiren Sevda Demirel, cinsiyet değiştiren İşte Benim Stilim yarışmacısı Doruk Doğrusöz'le aşk yaşıyor.

MAGAZİN 07.01.2020, 11:30
Biz neden evlenmeyelim?

Yurt dışında eşcinsel evlilik yaptığı için, kendi yeğenini topa tutan Sevda Demirel'in, İşte Benim Stilim yarışmasından sonra cinsiyet değiştiren Doruk Doğrusöz'le aşk yaşadığı ortaya çıkmıştı.

Hande Ataizi'ne attığı tokatla gündeme oturan ve uzun yıllar konuşulan Sevda Demirel, yeni aşkıyla da konuşulmaya devam ediyor.

Öz yeğeninin eşcinsel evlilik yapmasına “Modernlik bu değil, sapkınlığı alkışlamıyorum” yorumunu yapan Demirel, yaklaşık 1 aydır Doruk Doğrusöz'le aşk yaşıyor.

Geçtiğimiz gün Sevda Demirel rahatsızlandığı için hastaneye giden çift, çıkışta gazetecilerin sorularını yanıtladı.

İlişkilerinin nasıl başladığından söz eden ikiliden Demirel, "Ben Doruk'un bir tane fotoğrafına aşık oldum. Fakat aşkımı ona hissettiremedim. Ben ilk defa böyle bir şey hissettim. Acayip bir enerjisi var ve çok yakışıklı “dedi.

Doruk Doğrusöz ise ilişkilerinde her şeyin güzel gittiğini söylerken evlilik sorusuna ise, "Neden olmasın" şeklinde yanıt verdi.

"Türk halkı birçok şeyi tolere etti"
İkili ailelerinin bir araya gelerek tanışacağını söyledikten sonra Demirel sözlerine, "Türk halkının ne gördüğü umurumda değil. Bugüne kadar Türk halkı birçok şeyi tolere etti. Selin Ciğerci de evlendi, biz yuva kurmak istiyoruz. “diyerek devam etti.

Yeğenini eleştirmişti
Sevda Demirel, ABD'de yaşayan yeğeninin eşcinsel evlilik yapmasını "Homofobik değilim ama iki bıyıklı adamın evlenmesi beni derinden yaraladı. ABD’de yaşayan tek yeğenim Brandol Demirel'in düğün fotoğrafları bana gelince büyük bir şok yaşadım. Gelin göreceğimi düşünüyordum ama fotoğraflarda gelin yoktu."

"Geçtiğimiz yaz yeğenimin bu evliliğini öğrendikten sonra dilaltı ilaçları ve antidepresan kullandım. Bu benim hayatımda yaşadığım ikinci büyük travma oldu. Babam torununun bu evliliğini görse çok üzülürdü. Maalesef ahlaki değerler bozuluyor. Sapkınlığı alkışlamıyorum. Modernlik bu değil!" diyerek sert bir dille eleştirmişti.

Yorumlar (0)
18
açık